Cinsiyeti ve fıstık kaç aylık sizce?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakamoz33

New member
Arkadaşlar benim fıstığın ayak resimlerini ekliyorum yorum yaparsanız sevinirim. Şuan curk diye ses çıkartıyor eve geleli 10 gün oldu.En büyük eğlencesi elimden fasulye yemek:gulumseme: Böylece kısa sürede yakınlaştık. Isırma nedir bilmiyor, kafasını okşatmayı çok seviyor.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Cinsiyeti ve fıstık kaç aylık sizce?

MaşAllah Genc Bir Dişi :)

yakamoz33

New member

Serhat kardeşim biliyorsun fıstığı yeni aldım kısa sürede çok çabuk alıştım:gulumseme: tek korkum erkek çıkması ve onu takas etmek zorunda kalmam olacaktı:uzgun: Şimdi çok mutlu oldum.:f10: dişi olmasına. Bişi sorucam benim erkek 1-1,5 yaşş arası sanırım fıstıkla aynı kafeste yuvalık takayım mı yoksa erken mi? [hr]
buda benim limon:gulumseme:

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

2 Side Oldukca Sağlıklı Görünüyor.Takman İçin Bir Mani yok .. Ama kış geldi ,Yani Şartları ciftleşme Kulucka yavrular için gerekli Ortamı Hazırlamak Zorundasın.. Yazın bu değeler kendiliginden Oluşuyo...

yakamoz33

New member

zaten şuan birbirleri ile pek ilgilenmiyorlar.Erkek 2 gündür nağmeli ötüşler yapıyor ama kısa süreli. Yuvalığı özel yaptırdım sedat abinin paylaşımından yararlanarak. onada teşekkür ediyorum. Üsten kızaklı kapak tek farkı o. uzunluk 40cm genişlik ve yükseklik 25cm yuvalık girişi 7 diyordu ben 9cm yaptırdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...