cinsiyet tahmini yaparmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
daha önce konusunu açtım ama dişi dendi ama ötüşleri kafamı karıştırıyor sizce bu kuşun cinsiyeti nedir ötüşlerini çektim videoya dişi sandığım kuşum bu şekilde ötüyor cevaplarınızı bekliyorum

işte link : http://dai.ly/pNu4vl

arkadan seslerde geliyor ama kusura bakmayın :D :D[hr]
sarı olan (ortadaki zaten belli :D ) dişi diye dildiğim sultanım [hr]
2. link http://www.izlesene.com/video/disi-sultan-sesi/4896501[hr]
bunlarda resimler öten sarı olan

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: cinsiyet tahmini yaparmısınız

Bu Ötüşleri Dişilerde cıkarabiliyor.

Sanki yeni yeni ergenleşen genç bir erkek gibi. Faket kesin bir şey söylemek için biraz zaman gerekli ufak bir ihtimalle aşırı kızışmış bir dişi de çıkabilir. Ancak eğer öyle olsaydı bu sesleri çıkartırken öne doğru eğilip kuyruğu kaldırıp kanat açıp hatta kafeste erkek varsa taciz ederdi. Bunları görmediysen erkektir.

yakamoz33' Alıntı:
sedat abinin yorumlarına imzamı tereddütsüz atarım. Abi nerelerdesin uzun zamandır? Hoşgeldin.
Hoşbuldum mustafa;
Ailesel bir nedenden dolayı bir müddet şehir dışında ve namüsait durumdaydım. Artık döndüm ALLAH'ın izniyle. Teşekkürler

G

Guest

Guest

Elaman' Alıntı:
Sanki yeni yeni ergenleşen genç bir erkek gibi. Faket kesin bir şey söylemek için biraz zaman gerekli ufak bir ihtimalle aşırı kızışmış bir dişi de çıkabilir. Ancak eğer öyle olsaydı bu sesleri çıkartırken öne doğru eğilip kuyruğu kaldırıp kanat açıp hatta kafeste erkek varsa taciz ederdi. Bunları görmediysen erkektir.
ya sadece bu şekil ötüyor diğer bi davranış görmedim diğer erkek gibi çifleşme çabasıda yok ve erkeğin önüne gidip eğilmiyorda

bu arada konulara cevap atamıyorum ve konu açamıyorum özel msj ta atamıyorum bunu açtım derdimi anlatıyım diye bu ya yapmıyor sorun ne olabilir bunu nasıl yazdın derseniz alıntı cevap olduğu için yazdı
asıl hesabım mahir

O halde dediğim gibi yeni ergenleşen bir erkektir ve gırtlak antrenmanı yapıyordur. Diğer konu ile serhat ilgilenecektir.

mahir

New member

tm teşekkürler alıntı cevap yazıp düzenleden kendi yorumumu yapıyorum ama konu açılmıyor yani benim kuşların 2 side erkek neyse sağlık olsun

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Mahir Neden Cift Üyelik Aldın?

mahir

New member

konulara cevap atamıyorum di ve konu açamıyorum belki ondan olur diye aldım ama ondanda olmadı msj da atamıyorum

mahir

New member

şimdi hem atamıyom diyip hem nasıl cevapyazıyon derseniz alıntı cevap yapıpı düzenleden kendi yazımı yazıyorum konu açamıyorum msj atamıyorum konu açarken ve cevap yazarken böyle yaazı geliyor

Uploaded with ImageShack.us

"Yorum Yaz" butonuna tıklayıp açılan "Yeni Yorum Gönder" penceresinde Yorum Başlığı: kutusunda da birşeyler yazdığından emin olarak mesaj göndermeyi denermisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...