çiko ısırıyor ve çok ötüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

levomi

New member
çiko çok fazla ötüyor özellikle sabahları ve yerinde duramıyor kafeste 2 gün önce aldık ve elimden çok korkuyor tıslayıp ısırıyor

Noldor

New member
Cvp: çiko ısırıyor ve çok ötüyor

Levent sabah saatleri neşeli olduğu vakitlerdir bu yüzden bolca öterler.Birtek sizin kuşunuz değil yani herhangi bir gariplik yok.Ama Zafer beyin dediği gibi komşularınız bu durumdan rahatsız olabilir :)

levomi

New member

tamam da tıslaması ve ısırması çok kötü kiç elime alışmayacak diye korkuyorum daldarıyı yemiyor ötmeleri de çığlık gibi durmadan ötüyor apartman inliyor

levomi

New member

çikoya yeni oyuncaklar aldım takması biraz zor oldu bir salıncak ve ipe bağlı ilginç şeyler fakat çiko galiba korkuyor yanlarına yaklaşamıyo oyuncakların. bağırıyor yakında alt kattakiler üste gelecek ama bakalım ne zaman resimlerini upload edemiyorum malesef

sagocusero

New member

Isırıp tıslaması normal daha tanımıyor. yeni çünkü. tanımaya başlayınca o ısırıp tıslamalar ortadan kalkıcak :D yerine kendini sevdirmeler cilveleşmeler gelcek .D ins :D

levomi

New member

inşallah da bu oyuncakları koymakla iyimi ettim sizce? çünkü çok korkuyor yemliğin üstünde çığlık atıo kulaklarım patladı bütün gün asabi olduğu zamanlar yemliğin üstüne çıkıp sanki isyan eder gibi bağırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...