Çifleşme çabaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
Benim kuşarımın 2 side erkek dendi ve 2 side erkek gibi ötüyor ama gri olan erkek kuşum yani mülayim ilginç hareketler yapıyor ve diğer kuşla çiftleşmek istiyor ( dişi diye aldığım ve erkek denen kuşla ) bu kuşlar dişi erkek ayırt edemiyolarmı acaba [hr]
öbür kuşda sarı olan oda mülayimin yanına gidip kafasını falan eyiyor onun yanında ötüyor tünekte sağa sola gidip ötüyor anlamıyorum bunları 2 side erkek se bu hareketler tuaf deilmi offffffffff

bugrahan

New member
Cvp: Çifleşme çabaları

bu hareketler 2 erkek kuşta da görülebilir..sorun çıkmaması için onlara dişi almayı düşünmelisiniz.

mahir

New member

burdaki petlerde sultan papağanı kalmamış ve 1 tanesinde var oda takasa girmiyor kafesleri ayırcam resimlerini bu akşam yüklerim

farukbas77

New member

Mahir abi bir kere böyle bir kelime kullanman çok yanlış bu tür şeyler olması da normaldir.Petshop imkanı olmadıysa veya sipariş verildide gelmediyse onların suçu değil.

bugrahan

New member

mesaj düzenlenmiştir..mahir abi bu tür mesajlaşmalar uygun değildir..biraz daha dikkat edersen sevinirim.

mahir

New member

tm özür diliyorum ben ne yazdığımı unuttum ama sinirli anımda yazmışımdır çok çok özür diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...