Cennet papağanım eşine göre çok durgun ve sürekli uyuyor

KaanCotuk

New member
Yakın zamanda bir çift cennet papağanı satın aldım yaklaşık olarak 4 gün oldu yemini suyunu sürekli kontrol ediyorum  2 kere sularına vitamin koyup akşamı normal suyla değiştirdim dişi olduğunu tahmin ettiğim papağan sürekli uyur vaziyette arada eşiyle şarkı söylüyor yem yiyor sonra en üst tüneğe geçip uyuyor neden olabilir sizce bu yeni aldığım için elime alıp tüy kontrolü falan da yapamıyorum ishal durumu da yok dışkısı yeşil ve beyaz tıpkı eşininki gibi eşi tünekten  tüneğe uçarken diğeri sürekli uyku halinde odada soba kullanıyoruz ama sıcaklık19-20 derecenin altına düşmüyor ve en fazla 25-26 dereceye kadar yükseliyor ben mi çok abartıyorum durumu yoksa normal mi lütfen yardımcı olun  :huh:

KaanCotuk

New member
Cvp: RE: Cennet papağanım eşine göre çok durgun ve sürekli uyuyor

erkanmedeni®' Alıntı:
Kaan bey merhaba kusunuzun videosunu yuklerseniz daha iyi olur ezbere yorum yapmak yanlis olabilir
[font='Droid Sans', sans-serif]Gördüğünüz gibi video ve fotoğrafta böyle sağdakinin dişi olduğunu tahmin ediyorum diğeri de erkek galiba dişi sürekli tünekten tüneğe geziyo fakat diğeri tüylerini kabartıp uyuyo alalı daha 5 gün oldu güvendiğim bi petshoptan aldım eş garantisi verdi yem yemede sorun yok dün akşam dışkı yaptı ben izlerken biraz sıvı gibi geldi bana ben de 3-5 dk sonra haşlanmış patates koydum yediğini görmedim ama bitirmişlerdi lütfen yardımcı olun [/font]

KaanCotuk

New member
Cvp: RE: Cennet papağanım eşine göre çok durgun ve sürekli uyuyor

[ATTACHMENT NOT FOUND' Alıntı:
[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]erkanmedeni® pid='80600' dateline='1484755730']Kaan bey video ve resim gorunmuyor malesef ama vitamin takviyesi yapabilirsiniz
[ATTACHMENT NOT FOUND][video=youtube]https://youtu.be/r_HFMiDvxEY[/video]