Cango'nun videoları :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

123zen123

New member
Cvp: Cango'nun videoları :)

:s ahahaaahahah :m03: :aglama: :m03: :aglama: :m03: görüyomusun nasıl kendine alıştırmış off yha nasıl alıştırdın hiç bir şey yapmadınmı :m03:

Hülya

New member

123zen123' Alıntı:
:s ahahaaahahah :m03: :aglama: :m03: :aglama: :m03: görüyomusun nasıl kendine alıştırmış off yha nasıl alıştırdın hiç bir şey yapmadınmı :m03:
Sabırlı oldum onu istemediği hiç bir şeye zorlamadım.Sürekli konuştum onunla, canını yakacak korkutacak bir şey yapmadım.Elimle kendi hazırladığım krakerleri yedirdim.Sevilmek istediğin de sevdim, sürekli ilgilendim.Şimdi böyle samimiyiz :)

123zen123

New member

iyide kraker uzatıyorum çırpınıyor :( ve nasıl sevdin benmkini sevmeye çalışsam geberir korkudan :D öbür herşeyi yapıyorum[hr]
yem i tazeerken ve suyu tazeerken otarafa bu tarafa çırpınıyor ilk başta herkezin böylemiydi ?

sagocusero

New member

Hülya abla. Cafer. de öyle yapıo . :D sevdirio sonra 1 anda :d ısırmıo gibi yapıp :D ama Cafer bide kaçıo :) [ diger video nerde Hülya Abla ] [ 1 de Cafer rüşvetsiz sevdirmio .D 1 çkeirdek veirrsem :D bitene kdr sevdirio bitikden sorna 3-5 saiye daha sevdirio sonra :D saldırışa geçio :D 2.yi verince sakinlio :) gine sevdirio ]

Hülya

New member

123zen123' Alıntı:
iyide kraker uzatıyorum çırpınıyor :( ve nasıl sevdin benmkini sevmeye çalışsam geberir korkudan :D öbür herşeyi yapıyorum[hr]
yem i tazeerken ve suyu tazeerken otarafa bu tarafa çırpınıyor ilk başta herkezin böylemiydi ?
Elbette herkesin ki öyleydi...Ben yem ve su için kafese yaklaştığım da Cango bana saldırıyordu :)[hr]
sagocusero' Alıntı:
Hülya abla. Cafer. de öyle yapıo . :D sevdirio sonra 1 anda :d ısırmıo gibi yapıp :D ama Cafer bide kaçıo :) [ diger video nerde Hülya Abla ] [ 1 de Cafer rüşvetsiz sevdirmio .D 1 çkeirdek veirrsem :D bitene kdr sevdirio bitikden sorna 3-5 saiye daha sevdirio sonra :D saldırışa geçio :D 2.yi verince sakinlio :) gine sevdirio ]
:) bizim rüşvetle işimiz yok biz hep sevilmek istiyoruz sabahtan akşama kadar sevsem saldırıp kaçmaz herhalde :) diğer video yükleniyor

Hülya

New member

sagocusero' Alıntı:
Cafer Çubuk kraker yiyior ama tuzsuz ve saglıklı çubuk krakerri nerde bulcam Hülya abla ?
ben kendim yapıyorum ablacım :) satılanların sağlıklı olacağını düşünmüyorum ama sana bir tavsiyem olabilir diyet yapanlar ya da hastalar için satılan light ürünlerden ve galete verebilirsin.

sagocusero

New member

Hmm tamam Hülya abla sıkıoz ama :D caferi seviom 3-5 gün sonra vidoesunu koyarım daha yeni yeni sevmeye başladım :D şimdi koyarsam güzel olmaz .D :f10: :f10: :f10: :f10: :f10: :f10: ama tek sorun sevdiriyor ama elime çıkmıyor. 1 de dışarı 1 kere saldım ondada dolabın üstünden aşagi inmedi hep orda durdu hiç yanıma gelmiyor o konuda ne yapa bilirim?

123zen123

New member

kusura bakmayın sevgilimle biraz konustum[hr]
geç kaldım konuya he bu arada sevgilimin adı çiko

Hülya

New member

sagocusero' Alıntı:
Hmm tamam Hülya abla sıkıoz ama :D caferi seviom 3-5 gün sonra vidoesunu koyarım daha yeni yeni sevmeye başladım :D şimdi koyarsam güzel olmaz .D :f10: :f10: :f10: :f10: :f10: :f10: ama tek sorun sevdiriyor ama elime çıkmıyor. 1 de dışarı 1 kere saldım ondada dolabın üstünden aşagi inmedi hep orda durdu hiç yanıma gelmiyor o konuda ne yapa bilirim?
Sıkmıyorsunuz bunu bil baştan :) Kafes içerisinde eline alıştırmadan salma bence kafes içerisinde de eline bir kaç çekirdek koy onları yemek için eline çıkar neden çıkmıyor anlamadım :) Cango yulafı çok seviyor mesela avucumun içerisine yulaf döküyorum yiyeceğim diye elimde dört dönüyor :) Sonra eline alıştırdıktan sonra yanında tutmak için (biraz etraf batıyor eski bir çarşaf falan ser oturduğun yere temizlemek kolay olsun) sevdiği yiyecekleri yanına al ve ona tattırarak yanında olduğunu göster o zaten senin yanında kalacaktır ondan sonra :) bir oyuncak bul dikkatini çekecek cango'nun oyuncak sepetini bir incele :) top gibi mesela onunla oynamak için yanında kalacaktır.[hr]
İkinci video da eklendi :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Harika Gercekten ya MaşAllah, Oyun Alanıda Kendiside Mükemmeler :)

farukbas77

New member

Ben de video çekip göndercem ama fotoğraf makinesi bozuk.Kalitesizdi zaten:D İnşallahiyi foto makinesi alcaz da iyi videolar göndercem.Bir de ben bayram harçlıklarımla büyükçe bir kafes alıp onun içine oyun alanı yapamyı düşünüyorum.Hem rahat hareket edebileceği ve rahatça oynayabileceği bir oyun alanı ama kafesin içine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...