CanCan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hülya

New member
Üretici bir abimize kanarya almaya gittik, istediğim gibi kanarya yoktu bende İngiliz muhabbet kuşu yavrusu aldım :) az muhabbet kuşum vardı ya bir tane daha katıldı ailemize :)

Ve huzurlarınız da Cancan :)

http://www.izlesene.com/video/cancan/5013723

sagocusero

New member
Cvp: CanCan :)

Menmun oldum Adaş :) Adamşım çıktı hülya abla :p :) Çok güzel maşallah :) [ Hülya Abla Videonu Sabırsızlıkla bekliom ] :)

sagocusero

New member

Tamam Hülya abla :D sabahtan beri onu bekliom :) Caferin Kafasını seviom bazen ama arasıra tedirgin olup saldırıya geçio ısırmayıda bilmio elime vuruo :)

Hülya

New member

sagocusero' Alıntı:
Tamam Hülya abla :D sabahtan beri onu bekliom :) Caferin Kafasını seviom bazen ama arasıra tedirgin olup saldırıya geçio ısırmayıda bilmio elime vuruo :)
video sitesine atıyorum şu anda :) Cango'da aynısı yapıyor ama sevmediğim zaman da ısırmayı bilmiyor elime vuruyor :) videoda görürsün birazdan elime almak istiyorum oda sevmemi istiyor :)

sagocusero

New member

CangomVeBen' Alıntı:
sagocusero' Alıntı:
video sitesine atıyorum şu anda :) Cango'da aynısı yapıyor ama sevmediğim zaman da ısırmayı bilmiyor elime vuruyor :) videoda görürsün birazdan elime almak istiyorum oda sevmemi istiyor :)
:D hahaha :D taam Hülya Abla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...