Caferin dışkısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sagocusero

New member

mahir

New member
Cvp: Caferin dışkısı

resimlerden anlayamadım ama benim sultanında bi ara öyle oldu ama geçti sonra yediği bişey yapmış olabilir bide yemlikte baya çekirdek var günde sadece 3-4 tane ver

sagocusero

New member

yedigi özel bişi vermdim 1 çekirdegi çok kaçırmış ola bilir verdigim şeyler [ ballı kraker , dal darı , 1 ısırık çubuk kraker , su , ] 1 de dün gaga taşını yedi ondan olmuş ola bilrimi ?? 1 sonuncu resim net yeni 1foto makinası alcam çok net çekmiyor :( mlsf :(

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Ballo Kraker Verme,Suyuna Azcık Elma sirkesi koy,Bakalım Düzelicekmi? :) Yeminde Boyalı Ekmek var,Onlarda zararlı.

sagocusero

New member

tamam serhat abi. elma sirkesi dielde Aviastim die bişi var .. ilaç pet shopdan aldım ondan koydum . o da olurmu yoksa. olmazmı olmaz diyorsan hemen aliyim elma sirkesi koyiyim. ?

mahir

New member

valla neyin yaptığını bilmiyorum ama sen yorum bekle evet zaten son resimde az gözüküyor ama orda hiç beyaz renk yok

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

sagocusero' Alıntı:
tamam serhat abi. elma sirkesi dielde Aviastim die bişi var .. ilaç pet shopdan aldım ondan koydum . o da olurmu yoksa. olmazmı olmaz diyorsan hemen aliyim elma sirkesi koyiyim. ?
Ya Kardeşim Bunun Astım Hastalıgı İle ne alakası var söylermisin? o astım ilacı yapmıştır dışkıyı böyle.Allah bilir hiç birşeyi yokken vermissindir aviastımı :)

sagocusero

New member

:) vallaha ben dedim . ishal ilacı onu verdi.. dedim daha iyi bilindik marka yokmu yok en iyisi bu dedi. bende aldım elma damlasını ne kadar koiyyim serhat abi [ beyaz renk vardı dışkısında ama sabah saat 6 da çektim fotoyu .. o yüzdne dikatli çekemedim. fotomakinasıda güzel deil.. ]

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

elma sirkesini 1 damla damlat yeter
.Demek İstedigim İlacın Kalitesiz olması değil. Gereksiz Yere Astım İlacının Kullanılması.

Kafesi Hijyenik tut.
Yemler taze Olsun.
o renki boyulı ekmekleri ayıkla
Kafeste Kuş Kumu yoksa koy.

mahir' Alıntı:
serhat kuşun dışkısında hiç beyaz renk yok normalde olması gerekmezmi ??
Evt Birazda Olsa olması gerekir.

Sindiriminde bi problem var sanırım..

Elma Sirkesi Parazitleri öldürür .. sindirimi düzene sokar. fayda etmez ise bir sorun var demektir.

mahir

New member

ama yemlikte baya çekirdek de var o yapmış da olabilir bence veya ballı kreker bi ara benim sultanlar ada oldu krakeri kestim düzeldi kpnusunu açmıştım dışkı rengi açık diye ya çekirdek ya kraker yapmıştır

sagocusero

New member

saolun :) ins düzelir. öenmli bi hastalık deil dimi 1 sorunolmaz ? [hr]
SERHAT' Alıntı:
elma sirkesini 1 damla damlat yeter
.Demek İstedigim İlacın Kalitesiz olması değil. Gereksiz Yere Astım İlacının Kullanılması.

Kafesi Hijyenik tut.
Yemler taze Olsun.
o renki boyulı ekmekleri ayıkla
Kafeste Kuş Kumu yoksa koy.

mahir' Alıntı:
serhat kuşun dışkısında hiç beyaz renk yok normalde olması gerekmezmi ??
Evt Birazda Olsa olması gerekir.

Sindiriminde bi problem var sanırım..

Elma Sirkesi Parazitleri öldürür .. sindirimi düzene sokar. fayda etmez ise bir sorun var demektir.
Elma sirkesi kattım suyuna biraz. kuş kumu var , gaga taşı var..

Kunal87

New member

Can kuşta ishal falan yok. Lütfen farklı farklı ilaç kullanmaktan vazgeç. Ayrıca o yavru senin her fazladan kullandıgın ilaç ömrünü kısaltır. Kuşu sıcak yerde tut yeter.

farukbas77

New member

Benim bir fikrim var! Eğer kafesinin yemlikleri takmak için yerleri varsa yani papağan kafeslerinde olan yemlik takma yerleri var böyle tellerden oluşan kapakçık var yukarı aşağı hareket ettirilenlerden ise kapalı yemliklerden alıp o yemliklerin üstünden bir bıçakla hafif bir yarık açıp telin sıkışabileceği şekilde ve papağan için tehlikeli olmayacak şekilde o kapakçığı o yarığa sıkıştırarak yemliğin bir kısmının dışarıda kalmasını sağlayabilirsin ve önüne bir tünek koyup ordan rahatça yemesini sağlayabilir böylece yemliğin üstüne çıkıp pislemez.Tabi dediğim şeyler varsa eğer yoksa bu şeylere sahip olan kişiler için yararlı olabilir diye düşünüyorum.

sagocusero

New member

Kunal87' Alıntı:
Can kuşta ishal falan yok. Lütfen farklı farklı ilaç kullanmaktan vazgeç. Ayrıca o yavru senin her fazladan kullandıgın ilaç ömrünü kısaltır. Kuşu sıcak yerde tut yeter.
Kemal abi sencede tuvaleti aşırı yeşil degilmi :S [ zaten fazla bişi kulanmıyorum Her kuşa gerekli şeyler ve ara sıra vitaminde katıyorum ] . :)

srp_tlg

New member

arkadaşlar dışkılara bu kadar takılmak çok da doğru deil bence,afedersiniz ama bizde bile değişiklikler oluor zaman zaman :) iştahı,neşesi vs yerindeyse çok takmamak lazım diye düşünüyorum.

mahir

New member

öyle diyorsun ama kuşlarda ishallik ölüme bile gidebiliyor allah göstermesin ama büyük sonuçlar doğura biliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...