Caferi Rüşvet Vererek sevme :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sagocusero

New member
http://www.izlesene.com/video/cafer-sevme/5013915

Cafer Çekirdek Sonucu kendini sevidiriyor :D ama rüşvetsiz sevdirmio :D küçük çaplı saldırılarıda oluo. :D ama 1 sanatçının dedigi gibi "ACISIDA ÖLDÜRMEZ [Sıla] :) " :f10: :f10: :f10: :f10: :f10: :f10: :f10: :f10:

Hülya

New member
Cvp: Caferi Rüşvet Vererek sevme :)

:) çok güzel daha da ilerletirsiniz umarım dostluğunuzu.Korkma ondan :) dediğimi yap avucunun içerisine koy 2-3 tane çekirdek öyle dene bir de eline çıkmasına yardımcı olur.

sagocusero

New member

CangomVeBen' Alıntı:
:) çok güzel daha da ilerletirsiniz umarım dostluğunuzu.Korkma ondan :) dediğimi yap avucunun içerisine koy 2-3 tane çekirdek öyle dene bir de eline çıkmasına yardımcı olur.
yok çıkmıyor hülyaa abla :D ayagına bekliyor :D agzına kadar götürürsem yiyio D:

Hülya

New member

sagocusero' Alıntı:
CangomVeBen' Alıntı:
yok çıkmıyor hülyaa abla :D ayagına bekliyor :D agzına kadar götürürsem yiyio D:
O öyle istemiyor sen alıştırıyorsun bunu unutma her zaman söylüyorum patron sensin o değil bunu kabullenmezsen ona kabul ettiremezsin o sana kendinin patron olduğunu gösterir :)

sagocusero

New member

:) hmm tamam. ama patron o oluo :D kolum agrıo diomki bare agzına götüriyimde yesin :) 1 de kıyamıom :) kafasını uzatı geri çekio :)

Hülya

New member

sagocusero' Alıntı:
:) hmm tamam. ama patron o oluo :D kolum agrıo diomki bare agzına götüriyimde yesin :) 1 de kıyamıom :) kafasını uzatı geri çekio :)
:) sen böyle yaparsan yandın kıyamıyorum falan yok şımarık bir çocuğun olur sonra benden söylemesi

sagocusero

New member

Hülya abla bu cafer elimin küçüklügünden yararlanıo :) elim küçük beni biraz :D ona uzatıgın yerin sonuna koyuom çekirdegi :D çıkmaya gerek duymuo kafasını uzatarak alıo :D çakal ya delirtti beni :D

farukbas77

New member

O zaman daha uzağa koy.Bir de izlediğim videoya göre bayağı ilerletmişsin.:f10: Hülya ablanın da dediği gibi patron sensin.Yoksa yine hülya ablanın da dediği gibi şımarık bir oğlun olur.

Hülya

New member

sagocusero' Alıntı:
Hülya abla bu cafer elimin küçüklügünden yararlanıo :) elim küçük beni biraz :D ona uzatıgın yerin sonuna koyuom çekirdegi :D çıkmaya gerek duymuo kafasını uzatarak alıo :D çakal ya delirtti beni :D
:) o senin bahanen bence sen ondan korkuyorsun ve de oda bunu hissediyor sizde patron Cafer :)

sagocusero

New member

CangomVeBen' Alıntı:
sagocusero' Alıntı:
:) o senin bahanen bence sen ondan korkuyorsun ve de oda bunu hissediyor sizde patron Cafer :)
:D yok vallahi deil :D Elimi uzak tuttuom :) ama kafasını uzatarak alıo :D hiç çıkmasıya gerek bile duymuyor :D [hr]
Kunal87' Alıntı:
Can elini korkak alıştırma ve severken az daha bastır:)
Tamam Kemal abi :D ama biraz daha bastırınca ürküo diye az basıtırıyorum :)
Zafer Bey' Alıntı:
Bence bu şekilde bile çok iyi durum dahada gelişir.
Kolaylaşmış işiniz...
Evet :D ins.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...