Caferden ısınma turu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sagocusero

New member
Cafer dün saat 3 de geldi birazcık yabancılık çekti ama . suan atlıo zplıo ötüo [düşük ses tonunda ] bunları daha yeni yapmaya başladı Kafesin içinde çıldırıyor ama bir anda duruyor uyuklamaya geçiyor. sonara bi anda gine çıldırıyor bunun sebebi ne ola bilir en fazla 2 dk duruo :) dinleniniyormu ne yapıyor :) anlamadım :) şaşırdım 1 de annemi görünce çok cilvelenio :) onamı alıştı ne :) anlamadım cevap yazcaklar olursa çok teşekürler şimdiden :)

Kunal87

New member
Cvp: Caferden ısınma turu.

Erkek oldugunda tabiki bayan gördügünde cıldıracak. Bende hala 2 senedir duran kendi papağanlarımın yavrusu vardır. Ayak ve Bayan hastasıdır.

farukbas77

New member

Kafeste gün boyunca hareketsiz kalıyor normaldir diye düşünüyorum bir de çok fazla kanat çırpma gibi bir şey yapıyorsa endişelenme o da uçmadığından dolayı kanatları uyuşuyor ve öyle yapıyor.

sagocusero

New member

çıldırmıştı derken :) kafesini çinde geziodu ötüodu ışıklar söndü yattık bugun okuldan geldim :) gine bizim sesiz sakin cafer :)

sagocusero

New member

ama garip gelio :D ötüo şaklabanlık yapıo aksam :) bana kalsa :D onu bütün gece izlicektim öylede :D 6 da kalkıom sabah :D mecburen ışıkları kapatık .D şimdide :D dümdüz duruo bişi yapmıo :) [hr]
Kunal87' Alıntı:
Erkek oldugunda tabiki bayan gördügünde cıldıracak. Bende hala 2 senedir duran kendi papağanlarımın yavrusu vardır. Ayak ve Bayan hastasıdır.
bir de kemal abi ilk geldigi kutunun agzını açtim beni gördü ve tısladı :) ele alışık dimi bu :) yani tanımadıgı için tısladı :) ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...