Caferden Güzel Haber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sagocusero

New member
:) Cafer elimden Çekirdek yemeye başladı :) çok mutluyum :) bunu 2dk önce fark ettim :) daldrı yiyiyordu sapından tutunca fakat çekirdek ilk defa yedi :) farkında olmadan egitiyormuyum bilemiyorum :)

sagocusero

New member
Cvp: Caferden Güzel Haber

İns. sesninki yapmıyorsa darısı senin başına :angel: hiç fark etmedim bugun hatta şimdi :D dedim 1 çekirdek uzatiyim :) saldırır gibi kapı çogu zaman düşürüo çegirdegi ama tırsıom bende ısırıcak diye :) saglıklı ve büyük çekirdek bulmam lazım :) sultanların yedigi Özel büyük çekidek varmı ay çekirdegi gibi olmayan ??

farukbas77

New member

Öyle bir çekirdek çeşidi bilmiyorum:D Benimki zaten elime geliyor ve tamamen alıştı bana.Eğer yüz ifadesinden dolayı diyorsan yüz ifadelerinde bir hata vardı düzelttim.

sagocusero

New member

:) Evet o yüzden öyle dedim :) peki sesninkide öylemi yiyior yani saldırır biçimde hızlı bir biçimde kapıo , 5/1 yiye biliyor diger 4 ünü elmden yere düşürüyor :)

farukbas77

New member

Yok benim ki gayet sakin bir şekilde alıyor dedim ya tamamen alıştı elime geliyor sevdiriyor yani eğitimli bir sultan artık.2 haftada alıştırdım keretayı.Eğer senin ki saldırır biçimde alıyorsa korktuğundandır.Sen elinden yem vermeye devam et.

sagocusero

New member

:) daha korkuyor :) e o kadarda olsun :) 1 de çekirdegi kafesten çıkartıyımı [ yem inin içinde var biraz ] onu sırf elmden veriyim ?

farukbas77

New member

Eğer bir kaç tane varsa sıkıntı olmaz ama yemle karışık halde fazla çekirdek varsa ayır çekirdekleri.Elinle de vermen iyi olur.

elinden yedirmeye devam et zemenle alışıyo şuan korktugundan öyle yapıyor.

benimkide öyleydi zamanında...

srp_tlg

New member

2 haftada kendini sevdirmiş ne güzel benmki elimden elimin üstüne çıkıp yiyo 1 ay oldu ama sevdirmio hiç ağzını açıo hemen sevmeye kalksak :(

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

srp_tlg' Alıntı:
2 haftada kendini sevdirmiş ne güzel benmki elimden elimin üstüne çıkıp yiyo 1 ay oldu ama sevdirmio hiç ağzını açıo hemen sevmeye kalksak :(
Normal,Daha bir ay olmuş :),Erken Henüz Sevdirmesi İçin.

mahir

New member

benim sultanlar daha eğitimli değil ama sultan eğitiminde en öneli şey sabır o yüzden sabredin zamanı gelir sizle oyun bile oynar
zaten her sultan 1 değildir kimi 1 haftada sizden hiç korkmazken kimi 1 senede zor eğitilir ( araştırmalarım gereği öğrendim :D :D )

sagocusero

New member

SERHAT' Alıntı:
srp_tlg' Alıntı:
Normal,Daha bir ay olmuş :),Erken Henüz Sevdirmesi İçin.
katılıyorum beinmki evden geldigi için bu kadar evcil yoksa imkansız 2 haftada alışamazdı. [ ve Cafer ısırmayı bilmiyor ısırıyor ama acıtmıyor ] severken bazen biraz sert sevdigimde veya hızlı dokundugumda fln ısırmaya çalısıo bende o yüzden çok narin sevmeye dikkat ediyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...