bu sultancıklar gerçekten yavru mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba arkadaşlar.sultan papağanı almak istiyorum ama sitede denizlide yavru satan arkadaş yokmuş.hem biraz tezcanım bu konuda hem de petshoplardan almak konusunda kararsızm bazı arkadaşlar problem yasamıslar.ben de bugun gittim 2 petsoptaki sultancıkların fotolarını çektim.acaba bunların yaşları ve cinsiyetleri hakkında yorumlarınız ne olur..işte ilk petsoptaki sultancıklar

bu fazla kıpırdamayan

bu meraklı bişeye benziyordu

bu ikisi de favorim

nurcibrahim

New member
Cvp: bu sultancıklar gerçekten yavru mu

yok 2 3 aylık olduğunu sanmam (tabii bu tahmindir ) biraz daha büyükler 6 aylık falan ama yavrular.

2 3 aylık olanlar biraz daha bebeksi dururlar ama dedeiğim gibi tahmin bu.

bugrahan

New member

size yanlış söylemişler..bunlar 2-3 aylık falan değil ama o vivarlarda..4-5 aylık kadarlar..

evet alınmak açan idealler bence alın hastalıklarıda yoksa tabii.

almadan önce hastalıklar bölümünü açarak önemli hastılık belirtilerine bir bakın.

özetle:

hareketli, burun delikleri normal, dışkısı normal, tüyleri canlı ve parlak, göz çevresi temiz ve normal olmalı.

hocam kafeste bir çok sultan var o yuzden dıskısını takip edemem de ishal olup olmadıgına bakarım çok tesekkür ederim yardımlarınz için

bugrahan

New member

ishal olup olmadığını anlamak için birde kafese göz gezdirin..aralarında en hareketlisini alın derim..

farukbas77

New member

Benim favorim bu eğer erkek almak istiyorsanız bu sultan üzerinde de düşünebilirsiniz.Sizi yanıltmak istemiyorum ama bu bana daha iyi gözüktü ve sağlıklı görünüyor. http://b1110.hizliresim.com/11/10/9/17780.jpg

kafesn tabanına baktm öyle yaygın dıskı yoktu hani ishal olan sanırsam yok kafeste önerinz için teskkrlerbugrahan
sayın farukbas benm de dusundugum sultancık erkek oldudunu dusundgunz sultancıgn yasına ne diyorsnz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...