bu gün fark ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
konu başlığı acayip ama bu gün fark ettiğim birşeyin doğruluğunu merak edip konu açmak istedim bu sultanıma yüzümü çevirmeden elimi uzattım ve hiç bir şekilde korku belirtisi belli etmedi ama ona ne zaman bakarak bunu yapsam hemen kaçışıyor acaba bunu neden yapar yoksa benimkiler elimden değilde yüzümdenmi korkuyor neden böyle yaparlar

sagocusero

New member
Cvp: bu gün fark ettim

mahir' Alıntı:
konu başlığı acayip ama bu gün fark ettiğim birşeyin doğruluğunu merak edip konu açmak istedim bu sultanıma yüzümü çevirmeden elimi uzattım ve hiç bir şekilde korku belirtisi belli etmedi ama ona ne zaman bakarak bunu yapsam hemen kaçışıyor acaba bunu neden yapar yoksa benimkiler elimden değilde yüzümdenmi korkuyor neden böyle yaparlar
aldınmı kuşu ?

Canlılar karşılarındakinin canlı olduğunu anlamak için gözlerine bakarlar. Muhtemelen gözlerinizi görünce onunla ilgilendiğinizi anlamıştır. Yavaş yavaş alıştırırsınız sorun olmaz.

mahir

New member

sagocusero' Alıntı:
mahir' Alıntı:
aldınmı kuşu ?
yok daha almadım bi aksilik çıkmazsa yarın gidicem istanbula [hr]
Elaman' Alıntı:
Canlılar karşılarındakinin canlı olduğunu anlamak için gözlerine bakarlar. Muhtemelen gözlerinizi görünce onunla ilgilendiğinizi anlamıştır. Yavaş yavaş alıştırırsınız sorun olmaz.
valla abi daha önceden fark etseydim ben çoktan eğitirdim yüzümü görmeyince elime tepki vermiyorlar :D ama bana bu aralar çok yumuşaklar korku falan yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...