Birikme olsun istemiyorum.Çözüm arıyorum

Bir çift sultanım var.Eş tuttular gibi.Bir kez yumurtlatıp yavrular almayı planliyorum kısmetse.Ve daha sonra yavru almak istemiyorum.Dişiler ile erkekleri ayrı kafeslerde tutmanın dısında bir çözüm bulamadim.Var mı önerileriniz? Aksi takdirde devamlı üreme olacak ve evde bir sürü kuş olacak.Ortalama 6-7 kuş bana yeterli.Devamlı üreme olursa bakım zorluğu,gürültü , yer sorunu vs olacak.Baskasina sahiplendirme işine de girmek istemiyorum.GERCEKTEN ZOR BİR DURUM BU.ÇÖZÜM BULAMADIM .LUTFEN YARDIM EDİN

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Merhaba volkan, genelde 1 kuluçkadan sonra dinlendirme var. O süre sağlık bakımından iyi ama uzun bir süre boyunca yapmasan dışı kızgınlık yumurtası yapar. Yardımcı öldüysem ne mutlu bana...

CengizHan67

New member
Bir çift sultanım var.Eş tuttular gibi.Bir kez yumurtlatıp yavrular almayı planliyorum kısmetse.Ve daha sonra yavru almak istemiyorum.Dişiler ile erkekleri ayrı kafeslerde tutmanın dısında bir çözüm bulamadim.Var mı önerileriniz? Aksi takdirde devamlı üreme olacak ve evde bir sürü kuş olacak.Ortalama 6-7 kuş bana yeterli.Devamlı üreme olursa bakım zorluğu,gürültü , yer sorunu vs olacak.Baskasina sahiplendirme işine de girmek istemiyorum.GERCEKTEN ZOR BİR DURUM BU.ÇÖZÜM BULAMADIM .LUTFEN YARDIM EDİN
Yavru aldıktan sonra yuvalığı sökersen sorunun da ortadan kalkmış olur. Şayet buna rağmen eşleşme olur yumurtlarsa dişi kafesin tabanından alırsın yumurtayı

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi