bir kaç sorum olucak arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkan1

New member
ben sultanımı yeni aldım beslenme bakımıyla ilgli tavsiyeleriniz alabilirmiyim siz neler yapıyorsunuz nasıl bakıyorsunuz? şu kum vitamin işi nasıl oluyor neyi nekadar koyuyoruz isimleri nelerdir ? birde bizimkisi biraz asabi tıslayıp ısırmaya çalışıyo elime eldiven takıp soktum içeri baya tuttum korkuyo sürekli kaçıyo ısırmaya çalışıyo eldiveni tecrübeli arkadşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: bir kaç sorum olucak arkadaşlar

Beslenme Olarak Günlük Taze Yemleri Dışında ...Ishal Etmicek Şekilde Brokoli Ispanak gibi Faydalı yeşillikler verebilirsin Ayrı Yemlikte Karışık Tuzsuz Kuruyemişler Olabilir Onun dışında Yumurta maması Yapıp verebilirsin ... Nasıl yapılıyor dersen http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-yumurta-mamasi-52.html?highlight=yumurta+maması Bu konudan inceliyebilirsin... Kuş Kumuda Ayri bi yemlikte kafeste Sürekli dursun O ihtiyacı Oldugu kadar Tüketir...Kuşu Sürekli Ürkütme Dışarıya Salma Alışana kadar Kafesinde Dursun Sürekli yanına git konuş onla Sakin El hareketleri yAp ürkütcek Ani hareket ler yapma zaten gün gectikce alışcanı görceksin biraz Alıştıkca Kafes dışından telin Arasından Marul vs uzatıp yavaş yavaş Alıştırabilirsin :) Vitamin Olarakta En ideali Avivitir
http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-avivit-16.html
Başka Sormak İstedigin Detaylar Varsa SoRabilirsin..

serkan1

New member
  bir kaç sorum olucak arkadaşlar

bugun garden mix marka papağan yemi aldım dün salatalık verdm azını sürmedi şimdi kayısı verdim yine sürmedi :gulumseme: elimi az önce yine soktum telaşlı bi şekilde sağ sola gidiyo bakalım inş alıştırcaz :)) vitaminle kumuda en kısa sürede temin edeceğim

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Gerdan Mix İyidir :) Sen Sık Sık koy illaki Alışacaktır :)

Kunal87

New member

Serkan cok hızlı hareket ediyosun bırak bir kuş evine alışsın. Ayrıca eldivenden cok korkarlar. Kullanma bidaha sakın

Kunal87' Alıntı:
Serkan cok hızlı hareket ediyosun bırak bir kuş evine alışsın. Ayrıca eldivenden cok korkarlar. Kullanma bidaha sakın
Eldivenle kendinden daha da uzaklaştırırsın...eldivenle bu işler olmaz.Fazlada acele etme, önce ortama bir alışsın, sonra bir süre kafesin üzerine elini koy biraz tut zarar gelmiyecegini anlasın, bir müddet sonra da agır agır kafesin için eelini sok ve yavaş yavaş yaklaştırmaya çalış, tabi hemen gelecek deil ve tepki göstermemesi mümkün deil ama zamanla onada alışacaktır...Bu işler 1 hafta-10 gün içinde olacak işler deil...biraz zaman harcamalısın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...