Bir de böyle ruh hastaları var

semerkant

New member
Facebook üzerinden kuşunun yaşı konusunda yardım isteyen biri ile konuşuyorduk. Bilezik rengine göre yaşı 5-6 çıktı. 

Sultan papağanı almadan önce hiçbir araştırma yapmayan, üzerine bir de petshop'tan kazık yiyen kişinin dediğine bakın. Son yazdığını görmeden önce bir de forumu tavsiye etmiş bulundum ruh hastasına. Forum yönetimine ismini ilettim üye ise üyeliğinin silinmesini, olursa da engellenmesini tavsiye ettim. Ben engelledim geçtim.

Cvp: Bir de böyle ruh hastaları var

Oyle dengesiz cok gecen gece saat 23 siralarinda benide biri aradi usenmeden herseyi anlatiyorum adam sirf ucmasin diye kanatlarini kesekecem dedi konussun yeter bana diyo bende senin ayaklarini kirsalar bosuna gidermi dedim niye kirsinlar ayaklarimi diye sen niye kusun kanatlarini kesiyorsun o zaman dedim kapattim

Banada kufur edilmisti boyle bi konuda uyarmistim sanane benim kusum olurse olur felan diye yazik boyleleri insan degil.

Rabbim hidayet versin hidayeti yoksada kahri perisan etsin arkadas kendini ne saniyo acaba gunahsiz kusa yapilirmi bu

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HarunÇ

Moderator

Böyle şeddeli eşşek  çok var bu dünyada.  Kimi kuşun kafasını koparır kimi insan öldürür kimi evde kediyi dilim dilim kesip kameraya çeker. 
Ee cehennem boşa yaratılmadı değil mi. O canlıların hepsi hakkini istemeyecek mi. 
Essege altın semer vursanız eşşek yine essektir. Semere yazık.