Benim geniş ailem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hülya

New member
Merhaba arkadaşlar :)

Ailemin üyelerinin resimlerini sizlerle paylaşmak istedim..

Kapalı balkonda baktığım; Muhabbet apartmanı sakinlerinden başlayalım :)

No :1

No:2

No:3

No:4

No:5

No:6

No:7

No:8

No:9

Genel görünüm Muhabbet Apartmanı :)

Cennet papağanım Çakal

Kanaryalarım Kırık ve Çıkık :)

Hint bülbüllerim Itır ve Kıtır :) (Bu arada 2 yumurtamız oldu)

Japon balıklarım

Betam :)

Cango mu herkes tanıyor zaten :)

haralomba3

New member
Cvp: Benim geniş ailem :)

Maşallah maşallah :) Allah nazardan saklasın... :) Harbi harbi her telden üretim hane gibi olmuş doğrusu. Her şey iyi güzel fakat keşke betanızada uygun bir tank yapsanız daha güzel olur diye düşünüyorum.. Teşekkürler..

Hülya

New member

haralomba3' Alıntı:
Maşallah maşallah :) Allah nazardan saklasın... :) Harbi harbi her telden üretim hane gibi olmuş doğrusu. Her şey iyi güzel fakat keşke betanızada uygun bir tank yapsanız daha güzel olur diye düşünüyorum.. Teşekkürler..
Teşekkür ederim :) beta için farklı bir tank alacağım da güzel sağlıklı bir dişi bulamadım :) gerçi betalar şanssız petshoplarda kadeh de bakılıyorlar,onun için fanus saray gibi kalıyor :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Harika Fotolar,Kafesler Aksesuarlar cok Hijyenik temiz,Bütün ihtiyaclarıda Önlerinde Gercekten Tebrik Ediyorum sizi, Dişi Beta bende bulamadıgım İstedigim Türden bir Türlü,:)
Cennet Papağanı bana hasta gibi geldi?
İlk Fotograftaki Yeşil Muhabbet Ciftleşme Pozizyonu almış sanki? :)

Hülya

New member

SERHAT' Alıntı:
Harika Fotolar,Kafesler Aksesuarlar cok Hijyenik temiz,Bütün ihtiyaclarıda Önlerinde Gercekten Tebrik Ediyorum sizi, Dişi Beta bende bulamadıgım İstedigim Türden bir Türlü,:)
Cennet Papağanı bana hasta gibi geldi?
İlk Fotograftaki Yeşil Muhabbet Ciftleşme Pozizyonu almış sanki? :)
Çok teşekkür ediyorum.Elimden geldiğince temiz olmalarına, ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya özen gösteriyorum.Dişi beta olayını nasıl çözeceğiz ya :)

Cennet papağanının her hangi bir sağlık sorunu yok gözlemliyorum sürekli ama benim tahminim çok kötü bir ev ortamında kaldığı kanatları falan kesik :( uçamıyor.Bakamadıkları için petshopa vermişler herhalde (her ne kadar petshop sahibi yeni yavru falan dese de ben inanmadım) ve petshopta tekti muhabbet kuşları arasında duruyordu zaten buna dayanamayıp aldım çok neşeli aslında ama ilgilenmediğin anda ya tünekte ya da kafes tabanında uyukluyor.

Videosuna da bak bir zahmet http://www.izlesene.com/video/cennet-papaganim-cakal/4997077 hastalık tahminin var mı dediğim gibi her hangi ishal, kabızlık yem yememe falan sorunumuz yok.

Muhabbet kuşlarım sürekli çiftleşme halinde :)[hr]
necatikarabay' Alıntı:
:dance::dance::dance:
ev aynı böyle
petshop gibi sanki....:blank:
Petshop demesek :) ben onlara çok iyi bakmaya çalışıyorum da :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Hafif Kabarıklık var gibi.. Hasta değilde sanki yinede kırgın gibi Suyuna vitamin takviyesi Yapın İsterseniz...Beta ile ilgili size öm den Bir Link Attım ona bir göz atın belki işinize yarar.

Hülya

New member

SERHAT' Alıntı:
Hafif Kabarıklık var gibi.. Hasta değilde sanki yinede kırgın gibi Suyuna vitamin takviyesi Yapın İsterseniz...Beta ile ilgili size öm den Bir Link Attım ona bir göz atın belki işinize yarar.
Teşekkür ederim.Hafta da 2 kere vitamin veriyorum, bir kere yumurta maması veriyorum, bir kere de havuçtan mama yapıp veriyorum .Mama kabına alıştı zaten dal darıya dokunmuyor ama :) kuş kumu da yiyor gördüğüm kadarıyla :) bence kırgınlığı insanlara :)

Noldor

New member

Maşallah hepsi birbirinden güzeller.Temizlik bakımından harika.İnşallah bol bol yavru alırsınız :)

sagocusero

New member

Hepsi süperler abla :D ben şuanda Cafer ile yetiniom :D ama seneye ins. yavrularımız olcak :D bende öyle yapıcam :) :alkis: :alkis:

tebessum01

New member

Isı SOrununu nasıl halledıyorsunuz. Gercekten Emek Özen Isteyen Bır sey Bakmak Kolay Degıl Tek tek Zaman Ayırmak.Ne mutlu sıze

Hülya

New member

tebessum01' Alıntı:
Isı SOrununu nasıl halledıyorsunuz. Gercekten Emek Özen Isteyen Bır sey Bakmak Kolay Degıl Tek tek Zaman Ayırmak.Ne mutlu sıze
Sıcaklık yönünden şanslıyım evimiz çok soğuk olmuyor.Balkon kapalı olduğu için sera gibi sıcaklığı muhafaza ediyor.16-18 dereceden aşağı düşmüyor sıcaklık geceleri de peluş örtü örtüyorum üzerlerine sorun olmuyor.Evet tek tek ilgilenmek zaman alıyor ama ben seviyorum evcillerimi :)

mervano

New member

ALLAH nazardan saklasın hepside çok güzeller arkadaşlarında dediği gibi hijyen konusunda elinize su döken varmıdır bilmem benimde hayalim böyle bir ev ama ancak emekli olursam ki oda 56 yaşımı beklemem lazım :D ama ben böyle apartman değil bir köy evi çiftlik gibi biyer isterim birde atım olsa değme keyfime gerçi 1.96 boy kilo 100 hangi at taşırsa artık :D hülya kardeşim merak ettim bu işin ticaretinimi yapıyorsunuz yoksa hobimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...