Ben sultanımı Seviyorum ! Neden ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
Ben sultanımı Seviyorum!!!
Neden ??
Arkadaşlar Herkez sultanındaki en çok sevdiği özelliği yazsın maksat eğlence :D
benim en çok sevdiğim hareketleri şarkı duyunca çoşup şarkıya eşlik etmeleri ve dışarda halının üstünde gezerkenki halleri :D :D :D

Hülya

New member
Cvp: Ben sultanımı Seviyorum ! Neden ??

İlk cevap benden olsun :) ben candan oluşunu seviyorum eve geldiğimi babamlardan önce hissediyor mesela malum kış kapılar kapalı olduğundan anahtarla eve girdiğimde bir ötüş başlıyor babamlara iyi akşamlar dediğim de babam "Aşkın geldi ondan bağırıyorsun sen demek " diyor daha çok ötüyor sürekli benim yanım da omzumda uyumasını da çok seviyorum mesela :) saymakla bitmez yani kısacası ben onu çok seviyorum :)

sagocusero

New member

CangomVeBen' Alıntı:
İlk cevap benden olsun :) ben candan oluşunu seviyorum eve geldiğimi babamlardan önce hissediyor mesela malum kış kapılar kapalı olduğundan anahtarla eve girdiğimde bir ötüş başlıyor babamlara iyi akşamlar dediğim de babam "Aşkın geldi ondan bağırıyorsun sen demek " diyor daha çok ötüyor sürekli benim yanım da omzumda uyumasını da çok seviyorum mesela :) saymakla bitmez yani kısacası ben onu çok seviyorum :)
kaç aydır Cango sizde ?? :)

Hülya

New member

sagocusero' Alıntı:
CangomVeBen' Alıntı:
kaç aydır Cango sizde ?? :)
23 Haziran'dan beri bende 4 ay 6 gündür... :)

Amin Allah herkesin evcilini nazarlardan korusun sağlıklı ömürler versin..

mahir

New member

ben çikoyu çok güzel eğitcem öbürleri eş oldukları için onlara dokunmuyorum yine gidip yanlarına konuşuyorum ama fazla karışmıyorum onalara ama çikoyla knk olcaz inş kastamonuya bi dönem :D

mahir

New member

çiko sakin öbürleri gibi değil evde üretildiği için ister istemez insana alışkın oluyor o yüzden daha kolay sende bilirsin zaten ama biz knk olcaz ya onla inş :D :D

farukbas77

New member

Ben en çok yemek yerken hem yediği yeme bakıp hemde ortalığı gözlemesinden hoşlanıyorum birde yemine bakarkaen gözleri şaşı gibi oluyor ondan da çok hoşlanıyorum.Kafesin dışına çıkmak için kendini biraz yırtıyor ama olsun onu çokkkkk seviyorum.(Ben de onunla kardeş olup aynı zamanda da abilik yapmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...