Baykuş Yavrusu Elle Besleme Videomuz

semerkant

New member
Merhaba, yakın bir arkadaşım yuvasından düşen dünya tatlısı bir baykuş yavrusu buluyor ve 3-4 gündür ona kendisi bakıyor. Balık ve tavuk ile besliyor. Ben de kısa bir videosunu çektim.

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SFf7Pfb0N4E[/video]

Cvp: Baykuş Yavrusu Elle Besleme Videomuz

Ne kadar tatlı gözükseler de yavru baykuşun bütün fareyi tek lokmada zar zor yuttuğu videoyu gördükten sonra çok da sevimli diyemiyorum bunlara :/

HarunÇ

Moderator

etrafta fare varsa temizlesin hepsini :D  yalamadan yutar kerata.
kısa zamanda yetkililere teslim etsin. evcil olur diye hiiiiç aklına bile getirmesin. hem kanunen hem de yaradılış olarak.

semerkant

New member

Bağlamatör' Alıntı:
Bulunduğu ilin orman bakanlığı doğa koruma şubesine teslim etmez ise 7500 tl ceza yer
HarunÇ' Alıntı:
etrafta fare varsa temizlesin hepsini :D  yalamadan yutar kerata.
kısa zamanda yetkililere teslim etsin. evcil olur diye hiiiiç aklına bile getirmesin. hem kanunen hem de yaradılış olarak.
Bu yavruyu güçlenip uçmaya başladığında (1 ay kadar sonra) doğaya saldı arkadaşım.

HarunÇ

Moderator

semerkant' Alıntı:
Bağlamatör' Alıntı:
Bulunduğu ilin orman bakanlığı doğa koruma şubesine teslim etmez ise 7500 tl ceza yer
HarunÇ' Alıntı:
etrafta fare varsa temizlesin hepsini :D  yalamadan yutar kerata.
Bu yavruyu güçlenip uçmaya başladığında (1 ay kadar sonra) doğaya saldı arkadaşım.
:alkis: