BalDarı-Daldarı(Eğitim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesajlar
17
Yaş
23
Konum
Adana
#1
Merhaba paşa geleli 6. günü eve alıştı banada alıştı sanırım yaklaşınca hiç kaçmıyor ama 1 kaç kez elimi gösterdim korktu kaçtı dokunmuyorum şimdilik bal darı aldık petshopdaki süperzeka adam daldarı ney bilmiyormuş bize fotodakini verdi 2 tane var.Denemek için 2 tane aldım onun yemek olduğunu anlarmı ? Anlarsa yedi diyelim sevdi diyelim ben de 2 gün yada 1 gün sonra 2. sini elimden vermeyi düşünüyorum yani elimi yumru yapıp alıcam kafese sokucam sonra yavaş ca yaklaşıcam o durunca ? nasıl olacak bu daldarı-baldarı işi detaylı anlatırmısınız forumda çok yer okudum ama daha detayları olabilecekleri yada yapmam gerekenleri eksiksiz yazarsanız sevinirim sonra ben yanlış birşey yaparsam paşanın güvenini kaybedebilirim(tam kazanmadım zaten ama kesinlikle benden kaçma huyu yok) :( ha birde önceden (2 gün önceye kadar) ben ne zaman oğlum canım paşam cicikuş desem benle öterdi şimdi susuyor çok ötmüyor.Arada kendi ötüyor.Ne şans şimdi cevap verdi :) tm teşekkürler şimdiden.

http://imageshack.us/photo/my-images/543/03082011164.jpg/
 

Mehmet

New member
Mesajlar
240
Yaş
27
Konum
İzmir
#2
Cvp: BalDarı-Daldarı(Eğitim)

şimdi size verilen şey sultanınıza zararlı kimyasallar ile yapıştırıldıgı için onu kaldırın ve bir daha yedirmeyin sultanınıza.
egitime gelince daldarıyı kafese sokma kafesin dışından tadına baktırmaya çalış bir kaç gün sonra tek tek ufala ve parmagının ucuna koy ve yemesini bekle şimdilik bunları yap daha sonra diger aşamaya geçersin kolay gelsin şimdiden :super:
 
Mesajlar
17
Yaş
23
Konum
Adana
#4
Cvp: BalDarı-Daldarı(Eğitim)

Peki teşekkürler ama alıcağım daldarıyı kafes dışından nasıl yediriyim benim elimden korkuyor benden değil elimden korkuyor ?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...