Arkadaşlar papağanım yem yemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukbas77

New member
Arkadaşlar papağanım eve geleli 2inci günü bugün ama yem yemyor melodik ötüşlerini arada bir yapıyor ama yem yemiyor:aglama:

gorkem87

New member
Cvp: Arkadaşlar papağanım yem yemiyor

faruk ekmegin içini çekirdek varsa çekirdek veya dardarını çok seviyor.ortama alışana kadar bunları ver sonra düzene sokarsın.

bugrahan

New member

faruk abi..eğer 2. günüyse yem yememesi çok normal..papağanlar eve yeni gelince yem yemekten çekinirler..sonradan yavaş yavaş yemeye başlar..çekirdek vermemeni öneriyorum..en sağlıklısı muhabbet yemi..ilk başta çekirdeğe de yanaşmayacaktır..zaten biraz geçince muhabbet yemini de yer..dal darını ben bu siteden aldım,sorunsuz getirdiler.www.petsatis.com/arama bölümüne dal darı yazarsan rahatlıkla bulursun..

gorkem87

New member

faruk dardarını eminönünden temin etmen istanbula gelen gidenin yoksa zor olur.onun haricinde bugrahanın dedigi gibi internet yoluyla.

farukbas77

New member

Teşekkürler:gulumseme:[hr]
Bu arada size verdiğim papağanın adını boncuk koymuştum.Gözlerinden dolayı böyle bir isim vermiştim beğendiyseniz bu ismi kullanabilirsiniz:gulumseme:

gorkem87

New member

farukbas77' Alıntı:
Bu arada size verdiğim papağanın adını boncuk koymuştum.Gözlerinden dolayı böyle bir isim vermiştim beğendiyseniz bu ismi kullanabilirsiniz:gulumseme:
g
zelmiş bende onu kullancam o zaman. bide haberin olsun kuşlar çiftleşmeye başladılar :)

Standart muhabbet yemine devam et faruk ayrıca sen yeşillik daldarı vs de ikram edersin. Çok az ölmeyecek kadar çekirdek te ikram edebilirsin fakat fazla da alıştırma. Aç kalınca muhabbet yemini de yiyecektir. Görkemde fazla durmadığı için belki alıştıracak kadar vakti olmamıştır, zaten genç bir kuş sen yola sokarsın. Yiyip içtiğini takip et yemliğe düzenli bak vs.

farukbas77

New member

gorkem87' Alıntı:
farukbas77' Alıntı:
g
zelmiş bende onu kullancam o zaman. bide haberin olsun kuşlar çiftleşmeye başladılar :)
Yavrularından birini alırım artık görkem abi:F:

gorkem87

New member

farukbas77' Alıntı:
gorkem87' Alıntı:
farukbas77' Alıntı:
g
Yavrularından birini alırım artık görkem abi:F:
http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-disi-sultanla-takas-edebilecegim-erkek-sultanim-729.html?page=2
bak burda ilk videosu var . en fazla 1,5 ay içinde yavrular bi aksilik olmassa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...