Arkadaşlar Kusum Çok korktu Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinsa

New member
Arkadaşlar kusumla birlikte 5. günümüz ve ben kusuma Kraker dal darı ve kus tozu gaga tası aldım bunları koymak için kafesin kapagını açtım 1 saat bekledim cıkmadı bende elimle çıkarttım kus evin içinde uçup duvarlara camlara çarpmaya başladı hemen aldıklarımı yerleştirdikten sonra kafese kendisinin girmesini sagladım elimle sokmadım kusum korktu acaba elimle almakla yanlıs mı yaptım yanlıs yaptıysam tekrardan alışır mı lütfen yorumlarınızı bekliyorum

123zen123

New member
Cvp: Arkadaşlar Kusum Çok korktu Yardım

evt yanlış yaptın bu hazırlıkları kuş kafesin içinde eilken yapmalıydın onu elinle çıkarmak zalimce fakat size güveni normalden daha uzun sağlayacaktır [hr]
:f04: bir daha sakın deneme kuşla uzaktan sohbet et ıslık çal ona tabi biliyorsan benimkine ben ıslık çalınca bagırıyor

yasinsa

New member

Benimkısıde sabahları ıslık çalısıyorum ben susunca konusmaya çalısıyo sankı bişeyler anlatmaya çalısıyo ayrıca kusumun uzun sürede alışıcak olması üzdü beni :(

farukbas77

New member

Zaten bir sultanın en iyi şekilde en erken alışma süresi 1-2 haftadır.Üzülmeyin çok ilgi gösterirseniz düzelir.Sadece çok ilgi gösterin yeter.Hiç bir kuş eğitilemeyecek diye bir şey yok.

Draqo9767

New member

benim leo da hiç kafes tülünü sevmiyo tülü biraz yukarı kaldırınca ağlıyomuş gibi bi ses çıkartıo bu arada benim leo kafesten kaçtı hazır çıkmışken biraz gezsin dedik evde hemen geldi meyvelere daldı sonra halıya pisleyip tabloya kondu ışığı kapatıp nazik bi şekilde tülle kafese koyduk :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...