Arkadaşlar Bilgilendirme Amaçlı Video Hazırladım. Sizce Nasıl Olmuş? :)

Cvp: Arkadaşlar Bilgilendirme Amaçlı Video Hazırladım. Sizce Nasıl Olmuş? :)

Emeğin için "rep" verdim ama bence büyük bir eksiklik var. Petshop vb. yerlerden almayı özendirmek ya da yöntemi anlatmaya çalışmak yerine bu forumda olan bir çok üstadın yetiştirdiği gibi el bebek gül bebek evde besleme ve yetiştirme sultanlardan sahiplenmeyi önersen daha iyi olurdu. İstanbulda yaşıyor olsam ben de petshoptan almazdım. Hem daha uygun fiyatlara hem de cap canlı, insana alışkın, tosuncuk gibi sultanları sahiplendiriyorlar forumda sağolsunlar.

ebrulee

New member

emrah.b' Alıntı:
Emeğin için "rep" verdim ama bence büyük bir eksiklik var. Petshop vb. yerlerden almayı özendirmek ya da yöntemi anlatmaya çalışmak yerine bu forumda olan bir çok üstadın yetiştirdiği gibi el bebek gül bebek evde besleme ve yetiştirme sultanlardan sahiplenmeyi önersen daha iyi olurdu. İstanbulda yaşıyor olsam ben de petshoptan almazdım. Hem daha uygun fiyatlara hem de cap canlı, insana alışkın, tosuncuk gibi sultanları sahiplendiriyorlar forumda sağolsunlar.
aliyil62' Alıntı:
emek vermişsin en azından tebrikler

teşekkür ederim ama benim gibi işe acemi başlayan çok....biraz da bundan dolayı yaptım bu videoyu...nitekim ordaki hayvanlara üzüldüğümü ve işin aslının böyle olmadığını limonu öyle bir yerden bulduğum için çok şanslı olduğumu belirttim.
Benim amacım ilk izlenim ile alakalı yol göstermekti, kimden nerden alınması gerektiğinden ziyade...

Tekrar teşekkürler :)

şanslı bir sahiplenme olmuş sizin için.Limon ne kadar cana yakında olsa,sultanlar sosyal papağanlar olduğu için cinsiyetine uygun ve zamanı geldiğinde bir eş önermeniz münasip olacaktır düşüncesindeyim.sağlıklı günler...