arada bir coşuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukbas77

New member
arkadaşlar ben önceki konularımda belirtmiştim papağanımı yeni aldım.alalı 2 gün geçti ve dün gece coştu ışıkları kapattıktan sonra uyudu.sabah sahura kalktığımda saat 4 gibi aynı şekilde coşmaya başladı peş peşe ötmeye başladı.herhangi bir sorunumu var anlayamadım ama hasta gibi durmuyor kabız felan da değil rahatça dışkılayabiliyor.biri bir şey söyleyebilirse sevinirim.:blush:

Cvp: arada bir coşuyor...

Evet o zaman siz biran önce güzel bir gelin aramaya başlamalısınız diyebilirim. Yine de ses ya da video kaydı yapıp nete atarsanız bakalım. Bazen çok kızışmış dişiler de ard arda tek tür ötebiliyor. Eğer ki değişik sesler çıkartıyorsa mutlaka erkektir ve eş istiyordur.

bugrahan

New member

Elaman' Alıntı:
Evet o zaman siz biran önce güzel bir gelin aramaya başlamalısınız diyebilirim. Yine de ses ya da video kaydı yapıp nete atarsanız bakalım. Bazen çok kızışmış dişiler de ard arda tek tür ötebiliyor. Eğer ki değişik sesler çıkartıyorsa mutlaka erkektir ve eş istiyordur.
katılıyorum,neşeliyse öter ve büyük ihtimalle kur yapıyordur:gulumseme:

farukbas77

New member

benimki zaten erkek yeni aldığımı söylemiştim papağanımı satın aldığım adam 8 aylık olduğunu söylemişti acaba kızışmanın belli bir yaşımı var:huh:

Resimlerini eklerseniz iyi olur da bunun başka bir nedeni olmaz. Dediğiniz gibi inişli çıkışlı değişik ötüşler vs sergiliyorsa artık yeterli üreme olgunluğuna ulaşmıştır. Yaşı da petshoptakilerin size söylediğinden bir kaç ay daha büyük olabilir. Özetle üremeye müsait bir erkek kuşunuz var. Eğer yavru almayı vs düşünüyorsanız araştırmalara başlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...