Ankara'da yaşayanlar ankara'da yaygın olarak evcil hayvan satılan yervarmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ankara'da GATA samyo'ya kaydoldum nasip olursa ayın 31nde gidiyorum yabancısıyım. orda petshop ların sık olduğu yer hakkına yardımcı olacak varmı ? gataya yakın olursa söylediğiniz yerler sevinirim :D

Cvp: Ankara'da yaşayanlar ankara'da yaygın olarak evcil hayvan satılan yervarmı ?

eger sultan papaganı alacaksan petshop yerine burada kayıtlı üye olan ve yetiştiricilikte yapan arkadaşlardan almanı tevsiye ederim.
petshoptan alınan hiç bir hayvan evden alınan yada üreticiden alınan kadar saglıklı olamaz.

ama illede pet shop diyorsan neredeyse ankaranın her yerinde var. kızılay karanfil sokagı civarında bir yer var her türlü hayvan falan satıyor bakarsın oralara.

ama bence buradaki arkadaslardan alman senin için hem karlı hemde avantajlı olur.

Cvp: Ankara'da yaşayanlar ankara'da yaygın olarak evcil hayvan satılan yervarmı ?

tavsiyenizi dikkate alıcam :) ama önce komutanlardan izin almam lazım :) balık serbest ama kuşa bişey derlermi bilmiyorum :D

harunkorkmaz26' Alıntı:
tavsiyenizi dikkate alıcam :) ama önce komutanlardan izin almam lazım :) balık serbest ama kuşa bişey derlermi bilmiyorum :D
tekmili saglam ver esas duruşu bozma alıştıra alıştıra söyle :blank::blank::blank::f10:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...