Amoklavin kullanan var mı?

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Merhaba arkadaşlar çikoyu 5 ocakta aldım petshoptan. Bir gün sonra hastalandı 14 ocakta veterinere götürdük solunum enfeksiyonu olmuş dedi antibiyotik verip gönderdi bi kaç gün sonra ilgilenmemeye başladı başka veterinere götürdük götürmeden önce biraz iyileşmişti. Yeni götürdüğümüz veterinerde başka antibiyotik ve vitamin verdi eve getirdim bir gün sonra eski hastalık tekrar başladı. Bugünde sol gözü kapanıyo sulanmaya başladı durgun duruyor yemek yemiyor su içmiyor veterinere götürdüm az önce hastalığından dolayı dedi amoklavin şurubu al eczaneden dedi deneyen var mı?

newceri

Active member
Petshoptan alınan kuşlar genelde ishaldir. Bactrim Şurubu 3 gün yarım suluğunda 1 çay kaşığı kullanırsanız iyileşme ihtimali yüksek. İlk günü 1 kaç damla ağzından verirseniz çok iyi olur

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Petshoptan alınan kuşlar genelde ishaldir. Bactrim Şurubu 3 gün yarım suluğunda 1 çay kaşığı kullanırsanız iyileşme ihtimali yüksek. İlk günü 1 kaç damla ağzından verirseniz çok iyi olur
İshali yok burun akıntısı hapşırma ve kabarma vardı iyileşti gibi sonra başka veterinere götürdüm yine aynısı oldu bu sabahta gözünde sulanma oldu ve hafif kapalı

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Üşütmüş olma ihtimali yüksek. Bactrim iyi geliyor.
Üst solunum enfeksiyonu vardı bir de bugün gözü böyle olunca üst solunum için antibiyotik ve vitamin vermişlerdi gözü için tekrar antibiyotik verdi çocuk şurubu suyuna koymam gerekiyor ama bugün hiç su içmedi yemeğini öyle böyle yedirdim. Dediğiniz ilaç eczaneden mi almam gerekiyor.