alıştı galiba:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papağanım bana alıştı galiba aelime geliyo kucağıma koyunca üstmden yürüyüp omuzuma cıkıyo ve bende asla kaçmıyo aslında daha yeni sayılır bir ay faln oldu elimde yem falan yiyo sadece kendinden büyük şeylerden hiç görmediği aksesuarlarımdan korkuyo arada cıkarıp uçuruyorum uçmasıda düzeldi bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim bide korkma kısmında ne yapabilirim onu sorim dedim...

bugrahan

New member
Cvp: alıştı galiba:)

elinize alışması çok güzel..tanıdığı için kaçmıyor..ancak diğer nesneleri tanımadığı için onları kendisine zarar vereceğini sanıyor..zaten eğitimde bu gibi yabancı maddelere ihtiyaç yok..zaten hareketsiz gördüğü cisimlerden pek korkmaz..hareketsisse üstünede konabilir..ancak ona doğru siz yaklaştırırsanız korkar..

bugrahan

New member
Cvp: alıştı galiba:)

sagocusero' Alıntı:
Hayırlı olsun Keşke Benim kuşumda Alışa Bilse :( ama Yavru diye aldım Genç Çıktı iyimi :(
genç kuşu da eğitebilirsiniz..ama yavru kuşa göre daha çok ilgi ve sabır ister..iyi eğitimci olursa her yaştan kuş eğitilebilir..bizlerden faydalanıp araştırarak eğitim ile ilgili püf noktaları öğrenebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...