Alım ilanları

HarunÇ

Moderator
Alım ilanlarında dolandırıcılık söz konusu oldugundan kapalıdır. Alım icin yerli üretim kuş arayanlar ilanlar bölümümüzde ki aktif ve pasif ilan sahiplerine özel mesaj yoluyla talepte bulunabilir.

Alperen8

New member
Evet Harun Bey e katılıyorum.Bizim iyliğimiz istendiği için kapalı yoksa bende açık olmasını isterdim fakat dolandılırmakta istemez kimse.

sefer

New member
Alım satımda bence asıl sorun yayınlanma süresi. Ben ilan koydum 3 gün oldu sanırım ilanı koyalı ama hala ilan yayınlanmadı. Eğer olumsuz bir durum varsa bildirilmeli. Yöneticinin iş yükü çok ise de bir kişi daha eklenmeli alım satım bölümüne.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
sefer' Alıntı:
Alım satımda bence asıl sorun yayınlanma süresi. Ben ilan koydum 3 gün oldu sanırım ilanı koyalı ama hala ilan yayınlanmadı. Eğer olumsuz bir durum varsa bildirilmeli. Yöneticinin iş yükü çok ise de bir kişi daha eklenmeli alım satım bölümüne.
Selamlar,
Gün içinde sürekli ilanlar eklendiği için kontrol etmeye çalışıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler

sefer

New member
Alpdna' Alıntı:
sefer' Alıntı:
Selamlar,
Gün içinde sürekli ilanlar eklendiği için kontrol etmeye çalışıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler
Anlayisli olmamız gerek siz para almiyorsunuz bu iş için. Ben daha çok Facebook üzerinden sahiplendirme yapıyordum bu sefer ilk buraya koyayım istedim

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
sefer' Alıntı:
Alpdna' Alıntı:
sefer' Alıntı:
Selamlar,
Anlayisli olmamız gerek siz para almiyorsunuz bu iş için. Ben daha çok Facebook üzerinden sahiplendirme yapıyordum bu sefer ilk buraya koyayım istedim
Arkadaşlarım ilanınızı onaylamış.