Albino Sultan Papağanı Sahiplendirme

CİNSİYETİ: dişi

YAŞI: 3 aylık

SAĞLIK DURUMU: iyi durumda

VARSA BİLEZİK NO: kendi üretimim bilezik yok

FİYATI: 400 tl

İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ: 15 gün

SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR: İSTANBUL AVRUPA

GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: AVCILAR BAŞAKŞEHİR ESENYURT VEYA METROBÜS DURAKLARI

İRTİBAT TELEFONU: Özel mesajdan verilecek

TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ: 11.00 - 19.00

AÇIKLAMALAR: merhaba sevgili forumdaşlar uzun süredir yoğunluktan dolayı foruma giremiyordum. Hayalim olan albino yavruyu görmek sonunda bana nasip oldu. Kuş sayısı fazla olduğu için yem, mama yetiştirmek ve temizliklerini yapmak fazla zaman almaya başladı. Bu yüzden ilk albino yavrumu ücretli sahiplendirmek istiyorum. Tek yavru olarak anne babası büyüttü. Yumurta mamasına alışıktır. Sağlıklıdır. Balkona çıktığım zaman kafasını kaşıtmadan bırakmıyor. Aşırı oyuncu ve evcildir. Birçok bilgi ve kuş edindiğim bu forumdan sahiplenilmesi önceliğim. Pazarlık payı yoktur. Küçük kafesle birlikte vereceğim.

RESİMLER:
baba albino anne wf cinnamon pearl(anne baba satılık değil)
annebaba.jpg

yavru albino

yavru1.jpg
yavru2.jpg

Evcil Hayvanınız
Muhabbet Kuşu
Merhabalar, eskiden forum üzerinden erkek sultan papağanı almıştım. Ancak ilerleyen zamanlarda yoğun bir şekilde eş isteme sürecine girdi. 2. bir sultan alamayacağımdan ötürü yine forum üzerinden sahiplendirme yapmıştım. Dişi sultanlarda bu durum nasıl ilerliyor? Tek bakılma gibi bir durumları var mı? Eğer öyleyse bu dişi sultana talip olabilir. Tek sultan bakan arkadaşlar özellikle yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

merhaba. dişi sultan papağanları olgunluk dönemine geldiği zaman üremek isterler. hatta kızgınlık yumurtası yaparlar. eş almak zorunda kalırsınız.