Acil bakin acilen !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamün aleyküm bu foruma yeni katıldım, lütfen sizden yardım istiyorum benim sultan papağanım var 2 tane çift olarak çiftleştiler sonradan yuvalik işlerini hallettim işte yumurta felan oldu gördüm yumurtaları sonra üstüne oturdular beklediler öyle işte 20-30 gün bekleidkten sonra yavru sultanlarımız oldu. Ancak şimdi 10 günü geçti ve şunu farkettim 2 tane yavru sultanımız oldu ancak birisinin ayağı çarpık. Bunu nasıl düzelticem ayrıca bazı yerlerde okudum makyaj süngeri ayaklarına koycakmışız düzeliyormuş öyle diyorlar ancak 10'günü geçti şuan 2 tane yavrumuz 12-14 günlüğe yaklaştı yapsam bile korkuyom ölür felan elime alınca bile korkuyom yanlış bişey yapmiyim diye çok küçüçük minnacık daha eğer bi yanlış bişey yapsam bacağı kopar :( lütfen yardım edin ne yapmam gerek yaw ölecek yavru sultan :( diğer sultanımızda galiba sorun yok gibi ama ilerleyen günlerde belli olur.

BİRİ YARDIM ETSİN !!! BU KONU ÇOK ÖNEMLİ HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR !

sherides

New member
Selam. Ben böyle bir tedavi gerçekleştirmeğim için araştırdım site içinde bi çok konu var ve 4 haftalıktan sonra makyaj süngeri ile bağlayın diyor. Umarım konu ile ilgili deneyimi olan bir arkadaş size daha fazla yardımcı olur. Geçmiş olsun.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Acil başlıklı konu başlığı kullanmanız yasak. Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...