• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zayıflık :)
#1
Arkadaşlar Benim Çiko galiba Biraz zayif Karnının Altını severken kemiklerini seviyorum yani ortadan bir kemik iniyor yanlar boş gibi ilginç bir durum foto larda nolmal gibi gözüküyor ama sevince öyle degil Smile Birazcik şişmanlatmak için ne yapabiliriz Dal dari şişmanlatirmiş ama dal dariyi gösterdigim zaman kaçacak delik ariyor nefret ediyor dal daridan yumurta mamasındanda öyle.Yumurtayi haşlayip kabuguyla beraber ortadan ikiye ayirip koysam bir sorun olurmu ?

#2
Göğüs kemiği elinize direk geliyorsa sıkıntı burdan edindiğim bilgiye göre . Göğüs kuruluğu muydu neydi . inşallah öyle değildir . Tabi daha iyi bilen birileri olacaktır .

#3
Dış görünüşünden belli olurmu biraz önce araştırdım tüyleri kabarik sürekli uyku halinde ve kemik batıyorsa şeklinde buldum Göğüs kurulugunu ama benimki sürekli uyumuyor gece 11 de uyuyor kabarikta bu güne kadar uyurken hariç hiç durmadi ve gözlerini hiç kapatmadi

#4
Yumurtayı direk de verebilirsiniz, yumurta maması olarak tavsiye edilmesinin sebebi içine besleyici birçok şey katılması. Ballı yem yapıp verebilirsiniz, o da besleyici olduğundan faydası olur diye düşünüyorum. Dal darıyı da dal olarak değil de parçalayarak yem kabına koyun, tipinden korkabilir ama tadını alınca tipine de alışacaktır. Bir de günlük çekirdek miktarını biraz artırabilirsiniz belki, kuşu çok yağlandırmayacak kadar tabi. Kafeste durma süresini de artırırsanız hareket miktarı azalacağından belki biraz az yakar yediklerini... Umarım Erdinç arkadaşımızın bahsettiği hastalık değil de sadece zayıflıktır.

#5
Dediklerinizi yapacam 2 Tane resim çektim şimdi banyo yaptiktan sonra

2wwzz.jpg

2wx0y.jpg

#6
benim papağanımda çok zayıf en pahalı yemleri kullanıyorum suyunda hep vitamin ama çekirdek asla yemiyor ekmeği kemirip bırakıyor yumurtayıda aynı şekilde ne yapıcam bilmiyorum çok üzülüyorum M03 M03 M03

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi