• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yerde bekliyo
#1
ben bir şey daha sorucam daAcik-agizli-gulumseme ben öğlen eve geldiğimde bi bakıyorum kuş kafes tabınnda kanatları hafif açık bi sağ bi sol yapıyo hani deliler vadırya dizlerini göğsüne çekip bi sağ bi sol yaparlar onun gibi elimi kafese sokunca tıslıyoama hiç ısırmadan yukarı çıkıyo neden böyle yapıyodur acaba?
#2
video çekip koyarsanız daha sağlıklı bir şekilde anlamış oluruz
#3
hareketlerini gözümde tam net canlanamadı en iyisi video çek tuncay kardeş daha net cevaplar alırsın F04
#4
gözükmüyo videodaya ondan atamıyorum ben eve gelince canlanıyo sanki dövüyolar sabahları
#5
video cekebilirsen daha iyi bilgi veririz kızgınlık döneminde erkekler kanatlarını acıp yürür ama görmeden kesin birşey şöylemek zor
#6
keşke yürüse Acik-agizli-gulumseme adam beklerken sallanıyo Acik-agizli-gulumseme
#7
video olursa net cevap verebiliriz ama anladığım kadarıyla kuşunuz dışarı çıkmak için bu hareketi yapıyor Dediğiniz hareketi yaptığında kafesin kapısını açık bırakın hemen çıkarsa bu yaptığı hareketin çıkmak için yaptığını kesin bir şekilde gösterir..
'' Söz Bitti Şimdi Susma Zamanı ! ''
#8
(10.05.2013, Saat:13:34)ömer02 demiş ki: video olursa net cevap verebiliriz ama anladığım kadarıyla kuşunuz dışarı çıkmak için bu hareketi yapıyor Dediğiniz hareketi yaptığında kafesin kapısını açık bırakın hemen çıkarsa bu yaptığı hareketin çıkmak için yaptığını kesin bir şekilde gösterir..

abi çıkmıyo dışarı denedim bi yarım saat açık kaldı kafes çıkmadı ona dokununca kendine geldi şimdi geziyo evde yarın adam akıllı çekerim videoyu
#9
oynuyor arkadaşım o kendınce...
''Erkek lutino''
''Dişi pied''

[Resim: http://i47.tinypic.com/25tguop.jpg]

#10
kuşunuz dişi ise kızgınlık yumurtası yapmak üzeredir sallanıyorsa öyledir
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi