• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yavruların mutasyonları...
#1
Arkadaşlar öncelikle bayramınız mubarek olsun. Benim 1 çift sultan papağanım var. Erkek normal grey, Dişi lutino. 4 tane yavrularımız var. Bu ikisinden olabilecek mutasyonlar nelerdir. Yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi bayramlar...

#2
Ben bu mutasyonlar hakkında pek bir bilgi sahibi değilim. Ama sanal çiftleştirme ile sizde öğrenebilirsin hatta bir çok şeyi.

http://www.kirstenmunson.com/cockatiels/blue.html

Bazı şeyleri yüklemeniz gerekiyor yükledikten sonra rahat rahat öğrenebilirsiniz başka mutasyonlarıda kendiniz öğrenip ona görede hareket edebilirsiniz.

#3
şu anda onu indiriyorum ama sen bunu kullanmasını biliyomusun sayfa ing fazla bişey anlamadımda ben

o programı indirdim ama yükleyemedim. yüklüyo daha sonra bitiyo hiç program yüklenmiyo. mutasyon hakkında bilgisi olanlar bana yardımcı olabilirmi.

#4
Muhtemelen dişi grey, erkek lutino ve erkek grey olacaktır.

#5
(08.08.2013, Saat:08:46)illegaltr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şu anda onu indiriyorum ama sen bunu kullanmasını biliyomusun sayfa ing fazla bişey anlamadımda ben

o programı indirdim ama yükleyemedim. yüklüyo daha sonra bitiyo hiç program yüklenmiyo. mutasyon hakkında bilgisi olanlar bana yardımcı olabilirmi.

shockvave eklentisi büyük ihtimal sitede aratırsanız çıkacaktır ayrı yeten ingilizce de google translate den çevire bilirsiniz. Smile)

#6
arkadaşlar 3 tane normal grey var. 1 tanesi farklı normal greyde gri yerler bundan kahve rengi. bu türün ismi nerdir bilen varmı. resim aradım ama bulamadım.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi