• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uyum
#1
Arkadaşlar onbeş gün önce beyaz papağanıma gri eş almıştım beyaz olan erkek öyle büyük kavgaları olmadı erkek olan dişiye yaklaşıyor birbirlerinin dün kafalarını kaşıyorlardı bu gün üç dört saatliğine dışarı çıktım evde kimse yoktu geldiğimde kafesin içinde beş altı tane kanat ve kuyruk tüyü düşmüş beyaz kuşumun kanatları kanlar içinde kavgamı ettiler acaba anlamadım hemen ayırdım ne olmuş olabilir dişiyi iademi etsem evcil değil erkek kuşum hem evcil hem kouşuyor önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

#2
Erkek kuşunuz hem evcil hem de konuşuyor ise, bence eş almayın.

#3
evet hem evcil hem konuşuyor eş almakla hata yapyım herhalde bugünkü olanlara bir anlam veremedim ne olmuş olabilirki.

#4
Kavga etmişler görünen.

#5
kuşlarınız kavga etmiş olabilir ama zamanla birbirlerine daha fazla alışırlar, kuşuda almışsınız artık bundan sonra geri vermek çok uygun olmaz, benim ilk aldığımdada 3yada 4. gün erkek kuşumun kuyruk tüylerinden5-6 tane dişininde tepesinden yolundu kavga ettiklerinde, şu anda can ciğer kuzu sarmasılar 2 hafta oldu. kanlı olması kötü ama zamanla iyice alışırlar gözetiminiz altında salın odada buluşsunlar ve sonra ayrı kafeslere koyun, eş tutma gerçekleştikten sonrada aynı kafese alırsınız.

KÜÇÜK AİLEM: http://www.sultanpapaganlari.com/konu-kucuk-ailem.html

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.
#6
onbeş gündür bir aradalar erkek kuşum odişinin olduğu tarafa bile gitmiyor dişide hiçbir yara bere yok zaten dişi yaşça benim tahminim büyük nedersiniz dişiyi gerimi vereyim bunlar birde birbirlerini boğuyormuş satan kişi öyle dedi aynı zmanda yetiştirici geri alıp almıyacağınıda bilmiyorum.

birde eş tutup tutmadıklarını nasıl bileceğim onbeş gündür büyük bir kavgaları olmadı ne yapacağımı şaşırdım.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi