• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tüy olması
#1
ya birden benim kırçıl sırtının dibindeki ince ve beyaz tüyleri kısaltıyor. köklerinden değil sadece kısaltmış yani tüylerin üstlerini koparmış. bu normaldir değilmi. çünkü bunu hep yapıyor.

Alkis
#2
(16.09.2011, Saat:15:39)barkin demiş ki: ya birden benim kırçıl sırtının dibindeki ince ve beyaz tüyleri kısaltıyor. köklerinden değil sadece kısaltmış yani tüylerin üstlerini koparmış. bu normaldir değilmi. çünkü bunu hep yapıyor.

Şu sizin kırçılı merak ettik. Yetersiz veriyle bizden çözüm sunmamızı beklemeyin. Çünkü biz sizin anlattığınız kadarıyla ne olduğunu sorunun nereden kaynaklandığını kestiremiyoruz. Mümkünse bahsettiğiniz bölgelerin detaylı net resimlerini hatta videosunu ekleyin bakalım. Yanlış hatırlamıyorum başka bir konunuzda kuşunuzda asalak olabileceğine dair birşeyler yazmışsınız. İki konunuzu ayrı ayrı birleştirince ben de şüphelendim. Orada da yazmıştım avisprey alıp kullanın.

-Lütfen Spam, Reklam, Argo ya da Hakaret Gibi Uygunsuz İçeriğe Sahip ve T.C. Yasaları İle Ahlak, Dil ve de Forum Kurallarına Uygun Olmadığını Düşündüğünüz Konu ve Yorumları Hemen Altındaki "RAPOR ET" Butonuna Tıklayarak Yöneticilere Rapor Ediniz.
-Mutlaka Bilgi Bankamızı okuyun.
-Özel Mesaj İle Yardım Talebi Yasaktır!

FACEBOOK: CengaverSedat
#3
tüyler kanadının altında. kanadını da bana açtırmıyor. veteriner arkadaşım gelince çekerim. kanadını açayım derken kırmaktan korkuyorum da.

Alkis


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kuşun olduğu evde mutlak olması gerekenler :) pnr34 14 1,966 02.04.2013, Saat:19:17
Son Mesaj: ömer02
  Tek Ayağın Yukarıda Olması farukwm1 2 1,063 03.12.2011, Saat:22:20
Son Mesaj: AlpdnaBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi