• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüneğin altına giriyor.
#1
Merhabalar;
Herkül'ün 1ayı dün itibariyle doldu, gittikçe güzelleşiyor, gittikçe büyüyor ve bundan 2 gün kadar önce sabah erkek olduğunu kanıtlar bir şekilde öttü, ötüş videosunu yakalayabilirsem en kısa sürede yükleyeceğim. Sorum şu kafesimiz biraz küçük sitede gördüklerime kıyasla yem kabının tam dibinde bir tüneğimiz var yemini daha rahat yesin diye oraya koymayı düşündüm ama dün akşam birşey farkettim, Herkül sırtının ve başının kaşınmasını çok seviyor sanırım tüy çıkardığı için ama yanılıyor da olabilirim, tüneğin altına tüm bedenini sokuyor ve sanki sırtını kaşıyor gibi ama tabi bu arada garip kısık bir ses çıkarıyor, pskolojik herhangi birşey olabilir mi yoksa doğal mıdır bunu yapması?
Şimdiden teşekkürler...

#2
Ben Tam olarak anlıyamadım soruyu.. Sıkıntı nedir şimdi? Smile

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#3
"Tüneğin altına giriyor kafesin tabanıyla tüneğin arasına tüm bedenini sokuyor ve sanki sırtını kaşıyor gibi ama bunu yaparken garip ince tiz bir ses çıkarıyor"
sorun bu kafama takıldı acaba rahatsızlık falan mı var yoksa normal midir diye?

#4
(12.12.2011, Saat:15:40)wairhumer demiş ki: "Tüneğin altına giriyor kafesin tabanıyla tüneğin arasına tüm bedenini sokuyor ve sanki sırtını kaşıyor gibi ama bunu yaparken garip ince tiz bir ses çıkarıyor"
sorun bu kafama takıldı acaba rahatsızlık falan mı var yoksa normal midir diye?

Kuş herelde kızgınlaştı ersin Smile
Cinsiyeti nedir?

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#5
ya bende ondan korkuyorum şu an en fazla 4aylıktır arada melodik ötüyor arada cik cik yapıyor bir anlayamadım nedir cinsiyeti zaten lutino birde videoya alamıyorum ne zaman öteceği belli olmuyor sabahları genelde çok hareketli oluyor o aralarda patlatıyor güzel güzel ötüşler ama videoya alamıyorum, birde video paylaşan arkadaşlarda gördüm kuşları kafalarını falan kaşıtıyor hatta çok da mutlu görünüyorlar benim sultanımda öyle başta korkmuştum dişidir o yüzden hoşuna gidiyordur diye ama erkek sultanı olan arkadaşlarınki de aynı durumda ötüş videosu çekebilsem keşke zaten hep yanımda ve benim yanımdaken çok ötmüyor ben ondan uzaklaşınca ötüyor

yalnız konuyu açtığım günden beri bir daha yapmadı belkide sırtı kaşınıyordu oda olabilir Smile
he birde ben ıslık çalınca bana karşılık veriyor aynı şeyi yapmaya çalışıyor bu da beni umutlandırıyor SmileBenzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Question Sultan papağanlarının ayakları hangi gruba giriyor? çeto33 4 659 12.03.2016, Saat:22:31
Son Mesaj: çeto33
  Kafesin altına ne konulur permanentdrk 15 2,973 07.04.2013, Saat:17:32
Son Mesaj: Haluké
  Sultan papağanlarım aynı anda yuvaya giriyor. sevgico 3 1,070 25.01.2013, Saat:10:13
Son Mesaj: rifat-pakize
  Kafesin Altına ayakları takılıyor? serdar73mavi 10 2,278 09.12.2011, Saat:01:03
Son Mesaj: HülyaBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi