• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teşekkür ederim :)
#1
Sizlerden aldığım tavsiyelerle daha ilk günden çok yol katettim Smile Sultanım artık elimden yem yiyor.dediğiniz gibi çekirdeğinide kestim günde 3-4 tane ödül olarak vericeğim.uçma konusundada kartondan büyük bir oyun alanı yaptım. içinde sürekli kanat çırpıyor. bugün 4-5 saat durdu içinde ve şimdi galiba yorgun düştü sesi çıkmıyor Smile sizlerden öğreneceğim daha çok şey var Smile çok faydalı bir site gerçekten Smile organize edenlere teşekkürü borç bilirim Smile

harunkorkmaz26, üyesi Sultan Papağanları - Sultan Papağanı Forum forumlarına 14.08.2011 tarihinde katılmıştır.
#2
:f10: Biz Teşekkur Ederiz... Faydalı Olabildiysek Ne mutlu Bize..

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#3
(15.08.2011, Saat:17:22)harunkorkmaz26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizlerden aldığım tavsiyelerle daha ilk günden çok yol katettim Smile Sultanım artık elimden yem yiyor.dediğiniz gibi çekirdeğinide kestim günde 3-4 tane ödül olarak vericeğim.uçma konusundada kartondan büyük bir oyun alanı yaptım. içinde sürekli kanat çırpıyor. bugün 4-5 saat durdu içinde ve şimdi galiba yorgun düştü sesi çıkmıyor Smile sizlerden öğreneceğim daha çok şey var Smile çok faydalı bir site gerçekten Smile organize edenlere teşekkürü borç bilirim Smile

dediğim gibi uçması konusunda fazla baskı yapmayın öncelikle kanatlarının acılması gerekiyor çünkü hiç uçmamış henüz. zamana bırakın, yaglanmasını engelleyin oyun oynaması için sürekli izin verin zira bu onun kanat ve diger organlarının gelişimi için çok önemli. sizede zamanla alısacaktır.

hayvansever, üyesi Sultan Papağanları - Sultan Papağanı Forum forumlarına 12.08.2011 tarihinde katılmıştır.
#4
:f10: biz teşekür ederiz sizler için buradayız..

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.

Fotoğraf Yüklemek İçin Tıklayın.!
#5
(15.08.2011, Saat:17:22)harunkorkmaz26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uçma konusundada kartondan büyük bir oyun alanı yaptım. içinde sürekli kanat çırpıyor.

Oyun alanının fotosunu paylaşabilir misiniz?


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi