Sultan Papağanı Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
Mybestpetshop
ßurak avatar
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- telefon almayan aileye nasıl aldırılır


 Konu: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 14.04.2012, Saat:11:18
#1
mali durumumuz iyi babam almadığından bizede almıyor iyi bir telefon geçen gün corby cebimden düştü ve camı çatladı değiştirmesi kendinden daha pahallı tutar dedim babam da ise c2 çift sim kartlı olan dandik telefon var adama telefon dayanmıyor Acik-agizli-gulumseme babama alınmadığı için bana da iyi bir telefon alınmıyor nasıl aldırabilirim isyan çıkardım yok olmadı ne desem alırlar ?
Etiketler: Telefon aldırma,cep telefonu,telefon nasıl aldırılır?, aileye cep telefonu aldırma yöntemleri? telefon almak için ne yapamlıyım,cep telefonu fiyatları, cep telefon faydaları.telefon aldırmak.
http://www.sultanpapaganlari.com/konu-te...rilir.html
SOKAK HAYVANLARI YÜZLERCE YILDIR VARLAR VE VAR OLACAKLAR !
 Konu: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 14.04.2012, Saat:11:24
#2
Para biriktirip bir kısmını kendin karşılayacağını söylersin. Bunun dışında daha etkili olabilecek şey karşılıklı başarı hedefi koymak. Babanı memnun edecek bir şeyi hedef olarak belirleyip karşılığında isteyebilirsin. Bu hedef babana yardım edecek bir şey olabilir, aile içinde iş paylaşımı ya da not ortalamanın yükselmesi. Normalde yapmadığın ama istersen ya da zorlarsan yapacağın bir şey. Bizim ailemizde bu tip şeyler ya okul başarısı ya da alınacak şeyin parasını kendin çıkarma şeklinde olur. Buna dayanarak verdim örnekleri.
Ara
 Konu: Cvp: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 14.04.2012, Saat:11:26
#3
(14.04.2012, Saat:11:24)sohreto Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Para biriktirip bir kısmını kendin karşılayacağını söylersin. Bunun dışında daha etkili olabilecek şey karşılıklı başarı hedefi koymak. Babanı memnun edecek bir şeyi hedef olarak belirleyip karşılığında isteyebilirsin. Bu hedef babana yardım edecek bir şey olabilir, aile içinde iş paylaşımı ya da not ortalamanın yükselmesi. Normalde yapmadığın ama istersen ya da zorlarsan yapacağın bir şey. Bizim ailemizde bu tip şeyler ya okul başarısı ya da alınacak şeyin parasını kendin çıkarma şeklinde olur. Buna dayanarak verdim örnekleri.
abla para biriktireyim bir kısmını vereyim diyorum yok odamı toplu tutayım diyorum oda yok ( aslında hiç toplu durmadı Acik-agizli-gulumseme ) okul başarısı malesef malum anadolu öğrencisiyim başka bir şey önerebilirmisin ?
SOKAK HAYVANLARI YÜZLERCE YILDIR VARLAR VE VAR OLACAKLAR !
 Konu: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 14.04.2012, Saat:11:38
#4
Ben almam dediğim bir durumda benim çocuğum böyle ısrarcı olsa isyan çıkartsa onu okul çıkışı birkaç saat çalışmaya yan kuaföre çırak,lokantaya komi yada bulaşıkçı,vs vs yollardım ve esnafla konuşurdum işçiye ihtiyaçları yoksa bile aldırırdım parasınıda gizlice ben öderdim.Paranın nasıl kazanıldığını görsün böyle isyan kelimelerini kullanmasın kendini bulsun ve paranın kazanılmasının ne kadar zor olduğunu anlasın isterdim ki o telefonu aldığında en adi telefonu bile alsa ne kadar kıymetli olduğunu anlasın isterdim.Kendine hakim olsun kazanılan paranın kıymetini anlayınca o kaza olasılığı binde iki yad aüçe düşerdi..Babası bile eski telefon kullanırken kendisine yeniyi reva gören maddi durumumuz iyi diyebilen ama ailenin ay sonunu belkide nasıl hesapladığını neler yaptığında habersiz binlerce insan var o nedenle ben üniversite başlamadan bir öğrenciye telefon alınmasına karşıyım okumuyorlar okulda sürekli mesajlaşıyorlar.Ben olsam kesinlikle yeni telefonu almazdım.Harçlıklarını biriktirip almasına da izin vermezdim aile içindeki yönetim anne babaya aitdir çocuk kendi ekonomisini kazanana dekk......Lakin her dediğine isyan çıakrtıp mızmızlanırsa o zaman bu işlerin başı alınmaz şu anda bence telefondan daha önemli olanı okumaktır ha okuyoruz derserimiz iyi diyeceksiniz eminim ama daha iyi olmalı çünkü öyle büyük bir koşudasınız ki ilerde bugünlerin geri gelmesini acı ile isteyeceksiniz farkında değilsiniz.Telefonu aldır mak için harcadığın isyan düşüncelerini bence oturup bir kitap istemek daha güzel bir durum olacaktır.Belki bu durum böyle giderse baba ilerde oğlunun adam gibi halini görünce kendisi alacaktır herşey karşılıklıdır al ver ilişkiler böyledir .Unutmayın aileler çocuklarına kolay kolay zor durumlarını göstermek istemezler.Görünen ile görünmeyen farklıdır Anne hergün yemeği yapar baba her gün parasını getirir ama sen o yemeği yer çekilirsin bilgisayarın başına tv nin başına o anne baba siz çekilince yatınca ne hesaplar yapar bilmezsiniz.
Ara
 Konu: Cvp: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 14.04.2012, Saat:12:04
#5
(14.04.2012, Saat:11:38)polat Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben almam dediğim bir durumda benim çocuğum böyle ısrarcı olsa isyan çıkartsa onu okul çıkışı birkaç saat çalışmaya yan kuaföre çırak,lokantaya komi yada bulaşıkçı,vs vs yollardım ve esnafla konuşurdum işçiye ihtiyaçları yoksa bile aldırırdım parasınıda gizlice ben öderdim.Paranın nasıl kazanıldığını görsün böyle isyan kelimelerini kullanmasın kendini bulsun ve paranın kazanılmasının ne kadar zor olduğunu anlasın isterdim ki o telefonu aldığında en adi telefonu bile alsa ne kadar kıymetli olduğunu anlasın isterdim.Kendine hakim olsun kazanılan paranın kıymetini anlayınca o kaza olasılığı binde iki yad aüçe düşerdi..Babası bile eski telefon kullanırken kendisine yeniyi reva gören maddi durumumuz iyi diyebilen ama ailenin ay sonunu belkide nasıl hesapladığını neler yaptığında habersiz binlerce insan var o nedenle ben üniversite başlamadan bir öğrenciye telefon alınmasına karşıyım okumuyorlar okulda sürekli mesajlaşıyorlar.Ben olsam kesinlikle yeni telefonu almazdım.Harçlıklarını biriktirip almasına da izin vermezdim aile içindeki yönetim anne babaya aitdir çocuk kendi ekonomisini kazanana dekk......Lakin her dediğine isyan çıakrtıp mızmızlanırsa o zaman bu işlerin başı alınmaz şu anda bence telefondan daha önemli olanı okumaktır ha okuyoruz derserimiz iyi diyeceksiniz eminim ama daha iyi olmalı çünkü öyle büyük bir koşudasınız ki ilerde bugünlerin geri gelmesini acı ile isteyeceksiniz farkında değilsiniz.Telefonu aldır mak için harcadığın isyan düşüncelerini bence oturup bir kitap istemek daha güzel bir durum olacaktır.Belki bu durum böyle giderse baba ilerde oğlunun adam gibi halini görünce kendisi alacaktır herşey karşılıklıdır al ver ilişkiler böyledir .Unutmayın aileler çocuklarına kolay kolay zor durumlarını göstermek istemezler.Görünen ile görünmeyen farklıdır Anne hergün yemeği yapar baba her gün parasını getirir ama sen o yemeği yer çekilirsin bilgisayarın başına tv nin başına o anne baba siz çekilince yatınca ne hesaplar yapar bilmezsiniz.
abi haklısın tamam bir şey demedim isyan derkende ufak tefek sitemler yani sen sonuna kadar haklısın ama şu okul - mesajlaşma işine herkesi dahil etme en azından beni abi okuduğum okul anadolu lisesi ve hocaların tamamı bizi sınıfta bırakmaya niyetli ve bunu kendileri de söylüyorlar ben derste mesajlaşmaya karşıyım ayrıca benim ailem ben nerede çalışmak istersem olmaz diyor tehdit ederken de sanayiye vericen usta yanına vericen falan filan bende sallamayınca vereyimde gör diyorlar ama sonuç yok ayrıca o paranın nasıl kazanıldığını biliyorum yapılan hesaplarıda biliyorum bizim ailemiz açık bir aile hesaplar ortada giren çıkan ödenen bildiğimden durumumuz iyi dedim annemin ve babamın ne kadar zorlanıp ne kadar aldığını biliyorum ben küçüklüğümde bakı ellerinde büyüdüm benim annemi ben 2 günde bir ancak görüyordum babamda 15 gün evde var 15 gün yoktu yani işin kısası durum çalışma işlerini biliyorum bence herkese 5. sınıftan sonra gerekli bir alet bu telefon
SOKAK HAYVANLARI YÜZLERCE YILDIR VARLAR VE VAR OLACAKLAR !
 Konu: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 14.04.2012, Saat:12:18
#6
Burak en iyisi benim gibi yapmak tel kulanmıyorum Smile Kebap Acik-agizli-gulumseme msjlaşma derd yok saatlerde telefonla ugraşak yok bir telefonum var okula bile götürmüyorum sadece havuza gidince götüyorum oda ailemi ariyorum gelip alsınlar diye sende böyle yap kullanma bence Acik-agizli-gulumseme
Jako Papağanı = Yakup
 Konu: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 14.04.2012, Saat:12:19
#7
şimdi bende onu yapıcam can Acik-agizli-gulumseme ben hiç kullanmayacağım azıcık ulaşamasınlar bakalım
SOKAK HAYVANLARI YÜZLERCE YILDIR VARLAR VE VAR OLACAKLAR !
 Konu: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 26.04.2012, Saat:19:25
#8
sen al taksitlerini ben öderim de Acik-agizli-gulumseme
Angel Hayvanlar Karşılıksız Sever Angel
Ara
 Konu: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 27.04.2012, Saat:00:20
#9
Ben ilk telefonumu kendi paramla 19 yaşında aldım fazla ısrarcı olma geri teper Acik-agizli-gulumseme
Ara
 Konu: Cvp: telefon almayan aileye nasıl aldırılır
 Tarih: 27.04.2012, Saat:00:24
#10
Her seyın zamanı geldıgınde sahıp olursun guzel kardesım bızde gectı o yollardan Smile sabır ve azim Smile
OopsÜzülme der Mevlana ; İstediğin bir şey olmuyorsa;
---------------------------------Ya daha iyisi olacağı için yada gerçektende olmaması gerektiği için olmuyordur.
Karizma


Pied: Cabbar Dipsiz
Ara
 


telefon almayan aileye nasıl aldırılır konusu
telefon almayan aileye nasıl aldırılır Konusunun Linki Direk Link
telefon almayan aileye nasıl aldırılır Konusunun HTML Kodu HTML Link
telefon almayan aileye nasıl aldırılır Konusu BBCode Linki BBCode Link
telefon almayan aileye nasıl aldırılır Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Resim Resım Nasıl yuklenıyor Sakirim53 1 379 08.05.2016, Saat:03:49
Son Yorum: SedatCengaver
  Annemi nasıl ikna edebilirim :) ademusta 12 1,385 27.12.2015, Saat:02:36
Son Yorum: hrnshn
  Profil bilgilerim nasıl dolduruluyor sultanlar 2 636 20.07.2015, Saat:19:14
Son Yorum: AhmetŞ
Star Sizce Nasıl şiir ? [L]yon 0 613 15.04.2015, Saat:19:15
Son Yorum: [L]yon
  Eşiniz - sevgiliniz ile nasil tanıştınız? Eski55 0 718 25.02.2015, Saat:20:05
Son Yorum: Eski55
  Cinsiyet,yaş tahmini ve türü nedir kuşum sizce nasıl duruyor sağlıklı mı ? cemKiliic 5 989 11.02.2015, Saat:17:53
Son Yorum: Haluké
  Karneler Nasıl Bıcırık17 15 1,371 21.01.2015, Saat:13:13
Son Yorum: Osman01
  Sultanlara olan sevginiz nasıl başladı? sultan_muhabbet 0 727 07.10.2014, Saat:01:36
Son Yorum: sultan_muhabbet
  kahkaha nasil atilir izleyin ve atin:) orHaNs 8 1,857 28.09.2014, Saat:16:47
Son Yorum: Bıcırık17
  youtube video nasıl yüklenir sema80 1 757 26.09.2014, Saat:15:32
Son Yorum: AçelyaKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
DMCA.com Protection Status