• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SultanPapaganlari.Com Tanıtım 1
#1
SULTAN PAPAĞANI
Hayvan beslemek; insanlara iyi gelen ve insanları mutlu eden bir eylemdir. Sevgilerini koşulsuzca hayvanlara aktaran insanlar onlardan da koşulsuzca sevgi alabilirler. Kedi, köpek gibi hayvanlar daha çok beslense de beslenen hayvanlar arasında kuşlarda ilk sıralarda yerini alır. Kuşların arasında sultan papağanlarına evlerde sıkça rastlayabilirsiniz. Papağanlar konuşma taklidi özellikleri bakımından insanların sempatisini kazanmıştır.
Sizde evinizde sultan papağanı besliyor veya beslemek istiyor iseniz ve kafanıza takılan sorular varsa bunlara net cevaplar bulabileceğiniz tek adres http://www.sultanpapaganlari.com adresidir [Resim: super.gif]. Sultan papağanları hakkında merak ettiğiniz birçok konuyu sitemizde bulabilirsiniz. Örneğin papağanınızın bakımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve yanlış adımlar atmak istemiyorsunuz. Papağanınızın normal kilosu nasıl olmalı, tüy değişimi ve tüyleri hakkında bilgiler, gaga uzaması gibi sorunlarınızı sitemizde paylaşabilir hem site yönetimi tarafından sorularınıza cevap alabilir; hem de sizin gibi papağan besleyen üyelerimizin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.
Kafanızda yer alan her türlü konuya sitemizde yer bulurken kuşunuzun bakımını ve eğitimini daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz. Yine bir örnek vermek gerekir ise sultan papağanınıza eş seçmek istiyorsunuz fakat kafanızda değişik renkteki kuşların çiftleşip çiftleşmeyeceği var ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. İşte burada yine yardımınıza koşan sitemiz size bu sorunun cevabını renk konusunun önemli olmadığını söyleyerek cevaplar. Çünkü sultan papağanları çiftleşirken rengi önemsemezler.
Evinizde bir sultan papağanı besliyorsunuz fakat cinsiyetini bilmiyorsunuz ve bunu öğrenmek istiyorsunuz. Bunu da sitemizden sultan papağanlarının türü cinsiyeti ve yaşı hakkındaki sorularınız forumuna yazabilirsiniz. Kuşunuzun bir resmini yolladığınız taktirde sitemizden kuşunuzun cinsiyeti hakkında en doğru bilgiyi alarak kuşunuza karşı cinsten bir eşi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.
Sultan papağanları ile ilgili genel bilgileri edinebileceğiniz sitemiz sultan papağanı besleyen yada beslemek isteyen herkesin uğrak yeridir. Sizde bu furyaya katılabilir, kuşunuzu daha iyi beslemek için sitemizdeki önerilere bir göz atabilirsiniz. Kuşunuza dair bileceğiniz her şey onu biraz daha sağlıklı ve mutlu edecektir. Kuşunuzdaki güzellikler emek veren siz olunca size de yansıyacaktır. Bilinçli olarak sultan papağanı beslemek isteyen herkesi sitemize bekliyoruz.

[Resim: sag_ok.gif] http://www.sultanpapaganlari.com [Resim: onay.gif]

[Resim: note.png] SultanPapaganlari.Com Facebook Sayfası: facebook.com/sultanpapaganlar
[Resim: note.png] SultanPapaganlari.Com Twitter Sayfası: twitter.com/spapaganlar
[Resim: note.png] SultanPapaganlari.Com Friendfeed Sayfası: friendfeed.com/sultanpapaanlar

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Efsane dizi geri dönüyor! İşte ilk tanıtım... integrand 0 421 07.03.2015, Saat:18:29
Son Mesaj: integrand
  Forum Tanıtım Örnek Rapor Alpdna 0 3,362 20.09.2014, Saat:03:25
Son Mesaj: Alpdna
  SultanPapaganlari.Com Katagori Linkleri Alpdna 0 1,033 06.08.2014, Saat:17:00
Son Mesaj: Alpdna
  SultanPapaganlari.Com Tanıtım 5 Alpdna 0 650 24.06.2014, Saat:23:10
Son Mesaj: Alpdna
  SultanPapaganlari.Com Tanıtım 4 Alpdna 0 706 24.06.2014, Saat:23:09
Son Mesaj: Alpdna
  SultanPapaganlari.Com Tanıtım 3 Alpdna 0 837 24.06.2014, Saat:23:09
Son Mesaj: Alpdna
  SultanPapaganlari.Com Tanıtım 2 Alpdna 0 645 24.06.2014, Saat:23:08
Son Mesaj: Alpdna
  Sultan Papağanları Bilgi Alışveriş Forumu SultanPapaganlari.Com Alpdna 0 835 24.06.2014, Saat:19:54
Son Mesaj: Alpdna
  Tanıtım Yazımız Alpdna 0 548 24.06.2014, Saat:19:42
Son Mesaj: AlpdnaBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi