• Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selammmm :)
#1
selam emeğinize saglık güzel site. sultan papağan aldım 3 gun once durgun biraz ses cıkmıyor hiç .yem ve su tüketme konusunda sıkıntısı yok.bazen basını sırtına cevirip duruyor neler yapmam gerekır acaba.tesekkurler..

#2
(14.04.2012, Saat:23:13)multeci_mk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam emeğinize saglık güzel site. sultan papağan aldım 3 gun once durgun biraz ses cıkmıyor hiç .yem ve su tüketme konusunda sıkıntısı yok.bazen basını sırtına cevirip duruyor neler yapmam gerekır acaba.tesekkurler..
hoşgeldiniz isim kısmını düzenlerseniz size daha iyi hitap edebiliriz.
Evciliniz hayırlı olsun.Sultanlar yeni ortama girdiklerinde sessiz olması ,ürkek olması normaldir.Derin uykuya daldıklarında başlarını sırtlarına çevirebilirler.#3
Dişimi kuşunuz. . Bide eve alışmamıştır ondandır. Yaşı kaç Eğer yaşlıysa kuşunuz ondan durgun olabilir . Ki bence yaşlı değildir genellikle yavru sultanlar satılıyor. Bence Eve Alışmamıştır o sebepten dolayı durgundur.

#4
[img]4gd7j.jpg[/img]
sultanımın resmi erkek demişleridi alırken yorumlarınızı merak ediyorum neler yapmalıyım ilk

#5
yavru ve çok sevimli kuşunuz ama kafesiniz baya paslı yeni bir kafes almanızda fayda var Allah korusun zehirlenebilir...

#6
Yavru bi sultanın var. Benim Tahminimce Dİşi Türü ise Pied

Petshopcular genellikle sultanların cinseyitini bilmezler.Tabi Bazıları ölye satıyım yeter derler. Yani bi Sultan alırken öncelikel bi araştırma yapmanıda tercih ederdim doğrusu.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi