• Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamm
#1
Heart 
Arkadaşlar merhaba..Çooook uzun zaman önce bir muhabbet kuşum vardı.Onu kaybettikten sonra da bir daha kuş besleme işine bulaşmamıştım.Ama bir ay önce sağlam bir dönüş yaptım =) Yeni bir sultan papağanı aldım ve yanına birde 6-7 aylık araştırmadan sonra harika öten bir kanarya ekledim =)
Papağanım için yol katedememekten korkuyordum ama bugün günümü tamamıyla ona adadım..Sizlerin paylaşımından faydalanarak bugün ilk kez kendi elimden beslemeyi başarabildim=) Sanırım bunun devamı da gelecektir...
Bunların yanısıra da ufak bir akvaryumumda birkaç çeşit balığımda var..
Herkeslere kaliteli ve güzel paylaşımlar dilerim...

#2
Aramıza hoş geldiniz. Evcillerinizin resimlerini paylaşırsanız görmek isteriz. İyi paylaşımlar...

-Lütfen Spam, Reklam, Argo ya da Hakaret Gibi Uygunsuz İçeriğe Sahip ve T.C. Yasaları İle Ahlak, Dil ve de Forum Kurallarına Uygun Olmadığını Düşündüğünüz Konu ve Yorumları Hemen Altındaki "RAPOR ET" Butonuna Tıklayarak Yöneticilere Rapor Ediniz.
-Mutlaka Bilgi Bankamızı okuyun.
-Özel Mesaj İle Yardım Talebi Yasaktır!

FACEBOOK: CengaverSedat
#3
aramıza hoşgeldiniz

#4
Hoşgeldiniz.

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#5
(26.06.2011, Saat:03:26)Elaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldiniz. Evcillerinizin resimlerini paylaşırsanız görmek isteriz. İyi paylaşımlar...

Teşekkür ederim.Paylaşabilirim tabiki.Profil resmimimde zaten sultan papağanımın resmi var..Kanaryamıda ekleyeceğim..
Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi