• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resimsiz Konulara Hayır!!!
#1
arkadaşlar son günlerde bi çok arkadaşımız kuşum hasta kuşum garip kuşum böyle yapıyor kuşumun şurası şöyle diye konular açıyor. ama ne yazık ki resimleri biz talep ettikten sonra koyuyorlar. lütfen en başta açıklama, sonra bizim konuyu daha iyi anlamamız daha doğrusu anlamamız için bi kaç net resim koyun.

#2
(21.02.2013, Saat:18:54)akdeniz06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar son günlerde bi çok arkadaşımız kuşum hasta kuşum garip kuşum böyle yapıyor kuşumun şurası şöyle diye konular açıyor. ama ne yazıkki resimleri biz talep ettikten sonra koyuyorlar. lütfen en bşta açıklama sonra bizim konuyu daha iyi anlamamız daha dogrusu anlamamız için bi kaç net resi koyun.

+1 Super

Forum Kuralları               İlan Kuralları               Konu Açma Kuralları

                        Acil Yazarsan Geç Cevap Alabilirsin.
#3
Bencede, resim olmadan yorum yapmak zor oluyor. Anlatımla çözülmüyor sorunlar. Katılıyorum Fırat'a.

#4
şiddetle katılıyorum.

Kuşlarınızı veterinere götürün,onlar size muhtaç.

yakışıklı piedim dengesiz kuşum boncuk Male
lutino jessica Female

http://img194.imageshack.us/img194/2257/qbqi.jpg


#5
Resim çizilir, fotoğraf çekilir. Fotoğrafa resim demeyelim lütfen Smile

#6
Bazi konular var kuşumun cinsiyeti nedir? kaç yaşında? türü nedir? diye soruyorlar üyeler fotoğraf yokBlank sitede 100 bin mesaj varsa en az 20 bin i resim yükleyiniz,fotoğraf yükleyiniz postudur,yerinde bir konu olmuş Smile

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi