• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pes pes pes
#1
bir ay önce petshoptan aldığım 8 aylık oldugunu söyledikleri peid erkek (paşa) ya artık evcilleştirmeme kararı aldım daha dogrusu yoruldum sebebi omzum dışımda hiç bir sekilde kendine yaklastırmaması artık böyle devam edeceğiz yapacak bi şey bırakmadı bana gerçekten forumdaki arkadaşları kusları arasında ki samimiyeti gördükçe benim moralim bozulugu iyice artık sizce ne yapayımmmm simdiden tşk ederim

bay erkek pearl pied ÇİKO


bayan lutino LİMON


bayan wf pied FISTIK
#2
kardeşim bu iş gercekten sabır ister benım aldıgım kuşda 4 ay oldu ama zamn zamn elime gelmiyo kacıyoo
gayet dogal dvrn gundelık yasantına devm et kafes dısından ikramlarda bulun

#3
Sakın pes etmeyin.20-25 yıllık hayatlarında 8 ay nedir ki.Daha öğrenecek çok şeyi var.Omuzunuza konmayı öğrenmiş.Bir bakmışınız bir iki hafta içinde elinize, kolunuza konmayı da öğrenir. Çalışmalarınız da kolay gelsin size.

#4
(14.03.2013, Saat:23:07)srdry Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakın pes etmeyin.20-25 yıllık hayatlarında 8 ay nedir ki.Daha öğrenecek çok şeyi var.Omuzunuza konmayı öğrenmiş.Bir bakmışınız bir iki hafta içinde elinize, kolunuza konmayı da öğrenir. Çalışmalarınız da kolay gelsin size.

tşk ederim ama hiç ümidim yok kafes dısında çekirdek dal darı ikram ediyorum elimle işine gelirse yiyiyor işine gelmezse oralı bile olmuyot yani anlamadım ben bu hayvanı yaaa

bay erkek pearl pied ÇİKO


bayan lutino LİMON


bayan wf pied FISTIK
#5
Elinizden yem yedirmeyi deneyerek elinizden korkmamasini saglayin israrla yapin bunu siz degil o pes etsin :-)

#6
(14.03.2013, Saat:23:11)pompis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinizden yem yedirmeyi deneyerek elinizden korkmamasini saglayin israrla yapin bunu siz degil o pes etsin :-)

dedimde işine gelirse yiyiyor dal darıyı biraz uzaklastırayım oraya gitmek yerine tam tersine gidiyor

bay erkek pearl pied ÇİKO


bayan lutino LİMON


bayan wf pied FISTIK
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi