• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neguvon ve Vitalmax ??
#1
Arkadaşlar kuşumda parazit olduğu için antiparazit ilaci aldım veterinerden ama veteriner doz hakkında hiç bir bilgi veremedi her neyse sizlere danışmak istedim

Neguvon adlı ilacı kullanım şekli hakkında bilgi verirseniz sevinirim şakire zarar vermek istemiyorum.Birde vitalmax diye bir tane vitamin ilacı aldım onunda kullanım şekli hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler Smile

#2
Gecmiş Olsun, Buyrun http://www.sultanpapaganlari.com/konu-vi...syonu.html

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#3
Çok teşekkür ederim birde Neguvon toz ilaç hakkında bilgilendirirseniz çok memnun olurum Smile


#4
Hayvanların dış ve iç parazitleri için kullanılan etkili bir ilaçtır. Deri yolu ile ve bağırsaktan emilerek kana karışabilmektedir. Haricen kullanıldığında ise dış parazitler üzerinde oldukça etkilidir. Güvercinlerde görülen bit, pire at sineği ve kene türlerine karşı etkilidir. Özellikle bit için oldukça iyidir. Güvercinlerde %0.2’lik eriyik şeklinde kullanılır ve 5 gün sonra ilaç tekrarlanır. 1 litre suya 2 gram karıştırılarak hazırlanacak su ile tüm salma püskürtme yolu ile ilaçlanabilir. Ayrıca güvercinlerin banyo suyu aynı oranda hazırlanır ve kuşların haftada bir bu suda yıkanmaları sağlanır. Bayer firmasının bir üretimi olan ilaç piyasada 500 gram (20gr x 25 torba) ve 1 kg’lık ambalajlar halinde bulunmaktadır.


Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#5
yani suyla karıştırıp sıkacak mıyım ?

#6
Evet aynen öyle.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  VİTALMAX MULUVİTAMİN VE AMİNOASİT KOMBİNASYONU Alpdna 1 5,018 24.07.2013, Saat:11:23
Son Yorum: nergisKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi