• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne yapmaya çalışıyorlar ?
#1
öncelikle merhaba herkese . benim 1 çift muhabbet kuşum ve 1 tanede tek sultanım var . bu gün sabah ezanından 5-10 dk önce muhabbetlerim kanat çırpıp kafes tellerine kendilerini çarptılar kafesin tabanına attılar . 1 dakika sonra sultanım da aynı hareketleri yapmaya başladı bağırıyor kafeste kanat çırpıyor oyuncaklarına saldırıyor kendini kafesin tabanına atıyor . kafesinin kapısını açtım papağının dışarı çıktı uçtu ama televizyona çarptı kapıya çarptı duvara çarptı tabloya çarptı en sonunda düştü . acaba neden böyle oldu 3 kuşta aynı hareketi yaptı .

notConfusedultanın kapısını açerken ışıkları açmıştım . olay sabah 5-5:30 sıralarında geçiyor

#2
başka boyuttan görmek istemeyecekleri bişeyleri görmüş olabilirler mi acaba ? Smile

#3
ilahi güç kendine çağırıyor demekki. sende bırakmışsın etrafa çarpmış hep yazık değilmi kuşa.

#4
bıraktım çünkü çok bağırıyordu dışarda bağırmıyor babam uyanıp gelse uykusunu böldüğü için kuşun kafasını çekerdi o yüzden ötmesin die çıkarttım . karanlıktan korkuyor olabilirlermi ama her gün karanlık nie yapmıyorlar herzaman ?

#5
kardeş bendede 1 çift muhabbet 1çiftte sultan var.arasıra olur olmaz şeye muhabbetler korkup kendilerini tellere vurup kafeste çırpınıyorlar.sultanlarda onlar bir olay varmış gibi onlara uyabiliyor.ve gecenin bir saatinde bunu yapabiliyorlar.bu arada 99 depreminde bizm muhabbet kuşu deprem oldugunda çırpınarak kafesi yan yatırmıştı.onlar bizden daha çabuk anlıyorlar.birdahkine dışarı bırakma.benm gibi ışıgı yak kafeslerine yaklaş ve ıslık çal Gulumseme kesinlikle susuyorlar Gulumseme

#6
Emre kardeşim kuşlar gece deprem olduğunda bu hareketi yapabilirler 2. olarak kuşlarında rüya görebildiği söylenmekte eğer bu ihtimali de göz önünde bulundurursak biri rüya veya kabus görüp korkup diğerlerini de korkutmuş olabilir son olarakta benim başıma gelen sokak lambasının yaydığı ışık sebebiyle kendi gölgesi veya sallanan perdeden de korkmuş olabilir ilk ikisine senin yapabileceğin bişey yok 3 süne çare olarak üzerine bişeyler örte bilirsin..

'' Söz Bitti Şimdi Susma Zamanı ! ''


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne yapmaya çalışıyor? Ediz 3 556 20.02.2016, Saat:14:48
Son Yorum: HarunÇ
  Ne yapmaya çalışıyor ? geveze_07 5 930 15.12.2013, Saat:22:35
Son Yorum: casperxp
  sultan papağanım ne yapmaya calışıyor Mücahit_ 28 3,033 18.03.2013, Saat:15:24
Son Yorum: Mücahit_Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi