• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
müthiş bir olaydı :D
#1
bundan tam bir dakika öncesine kadar sultanım kapalı balkondaydı onu çıkarmıştım ve pencerenin hemen arkasındaki herhalde kaçmış bir lutino sultan papağanıyla birbirlerine ötüyorlardı Acik-agizli-gulumseme o kadar sakince elime yem alıp onu almaya çalışmama rağmen ürkek olduğu için hemen uçup gitti Sad kazanacağı büyük şansı kaybetti yani. umarım geri gelir. bu sefer hata yapmam *-* Acik-agizli-gulumseme sizinle paylaşayım dedim.

Alkis
#2
Belki papağanınızı kafese koyup camı açıpta kafesinin üstüne bir yem koyarsanız belki gelir ama açtığınız camın ve balkona giriş kapısından biraz daha uzağa koyarsanız belki camı kapatıp diğer papağanı yakalama şansınız olabilir.

#3
o zamanda balkon çok soğuk oluyor. sorun orada işte Tongue

Alkis
#4
Ahh Ahh Bi bana Denk Gelmez Tongue Acik-agizli-gulumseme

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#5
Acik-agizli-gulumseme Acik-agizli-gulumseme nazar etme ne olur çalış seninde olur Smile
sırf sesini çıkarsın diye telefonuma 10 tane sultan papağanı videosu yükledim, çıt çıkarmyor. Confused

Alkis
#6
Geçmiş olsun keşke yakalayabilseydiniz. İyi bir yuvası olurdu. Bazen kaçan kuşları yakalamak için üzerine su dökerler çokça ve hızlıca. Bu da zor bir yol aslında en iyisi diğer sultan artı kafes yoluyla tavlamak olacak sanırım.

-Lütfen Spam, Reklam, Argo ya da Hakaret Gibi Uygunsuz İçeriğe Sahip ve T.C. Yasaları İle Ahlak, Dil ve de Forum Kurallarına Uygun Olmadığını Düşündüğünüz Konu ve Yorumları Hemen Altındaki "RAPOR ET" Butonuna Tıklayarak Yöneticilere Rapor Ediniz.
-Mutlaka Bilgi Bankamızı okuyun.
-Özel Mesaj İle Yardım Talebi Yasaktır!

FACEBOOK: CengaverSedat
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi