• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MODERATÖRLER ALINACAKTIR.
#1
Merhaba Arkadaşlar SultanPaPaganlari.Com note.png Ailesi Ekip Arkadaşları Aramakta. Super

Gönüllü Yoldaşlarımızdan Beklentilerimiz :


Mod olacak kişilerin Mutlaka Sitede Sürekli Aktif Olmaları Gerekmektedir.Ayrıca Başvuru Yapıp Başvurusu Kabul Edilip Sonradan Forumdaki Aktifliğini Sürdüremeyenlerin Görevleri Direkmen Alınacaktır.

BİZE SÜREKLİ ONLİNE VE SÜREKLİ ÇALIŞAN KİŞİLER LAZIM... Onay

Göreviniz Sitede Sürekli Online Olup Seçtiğiniz Bölümdeki Konuları Anında Güncellemek Canlı tutmak Ve o Bölümdeki Sorulara Cevap Vermektir. Bunu Yapacağınızdan Şüpheniz Varsa Lütfen Başvuru Yapıp Ne bizim Zamanımızı Boşa Harcayın Ne de Kendi Zamanınızı... Exclamation

Sitemizde Çok Sayıda Moderatör Görev Alacaktır. Eğer Siz de Moderatör Olmak İstiyorsanız Lütfen Dikkatlice Okuyun.

Şartlar (Aşağıdaki Şartları Yerine Getirmeyenler Lütfen Mesaj Atmasın.)

1 Sag_ok Başvuru Yapacak Kişi'nin Mesaj Yazısı En Az '' 2500 '' Olmadır. '' 2500'' Mesaj Sayısının Altındaki Üyelerin Başvuruları İptal Edilecektir. (GEREKSİZ MESAJLAR SİLİNECEKTİR)

2 Sag_ok En Az 30 35 Faydalı Konusu Olmalı

3 Sag_ok Öncelikle Konusunda Bilgi Sahibi Olmalı

4 Sag_ok En Az 17 18 Yaşlarında Olmalı.

5 Sag_ok Günlük Çevrimiçi Süresi En Az 3-4 Saat Olmalı

6 Sag_ok Kesinlikle Siteye Sadık Kalmalı,Güven Vermeli Güvenilir Olmalıdır.

7 Sag_ok Siteye ''En Az'' 25 30 üye cekmeli (Referans sayısına Bakılacaktır,)Üye Yapıcağınız Kişilere Kullanıcı Kpde bulunan Referans Linkinizi verebilirsiniz Veya Kayıtta Tavsiye Eden Kısmına Nickinizi Yazmaları Yeterli(Ip Adresleri Kontrol edilecek)

8 Sag_ok Moderatörlük, Alındıktan Sonra Yan Gelip Yatma Görevi değildir. Sürekli modluk yapabilecek kişiler Arıyorum.Mod Olduktan Sonra Siteye İlginin Azaldıgı Taktirde Mod Görevi Alınıcaktır.


9 Sag_ok Siteye Genelde Her Gün Güncel Olarak Kategorisinde İçerik Eklemeli.

10 Sag_ok Moderatör Adaylarında En Önem Verdiğim Şey ''' AKTİFLİKTİR ''' Arkadaşlar Yukarıda Saydığım Özelliklerin İsterseniz 3 katını Hatta 5 Katını Sağlayın ''' Aktif' '' Olmadıktan Sonra Bu İşe Yaramaz..Çünkü Aktif Olmadığınızda O Olumlu Özellikleriniz Hiç Bir İşe Yaramıyor..


11 Sag_ok Türkçe Kullanımı Konusunda Dikkatli Olmalı,Dilimizi Akıcı Ve Güzel Bir Şekilde Kullanabilir Olması Diğer Üyelere Karşı Saygısız Konuşmamalıdır.
Bu Şartları Sağladığınızı Veya Hiç Değilse bir Kısmını Yerine Getirebileceğinizi Düşünüyorsanız Aşağıdaki Formu Doldurup Bana ( SERHAT ) Özel Mesaja Yollayın.. Uygun Görüldüğünde İlgili Foruma Moderatör Atanılacaktır.
Sag_ok Yönetim Emekle Olur Sol_ok

Başvuru Formu
1=Adınız Soyadınız:
2=Yaşınız:
3=Mesleğiniz:
4=Daha Önce Yöneticilik Yaptınızmı? Evet İse Nerde:
5=Yönetmek İstediğiniz Bölümler:
6=E-mail Adresiniz:
7=Facebook Adresiniz:
8=Cep Numaranız:
9= Hakkınızda Kısa Özgeçmişiniz :
10=Neden sizi seçmeliyiz ve bize ne gibi katkılarda bulunursunuz ? :
11= Varsa Notlarınız Söylüyecekleriniz,Diğer Detaylar:

Bu Şartları Sağlayan Herkez Başvuru Yapınca Yönetici Olucak Diye Kesinlikle Öyle Bi Kaide Yoktur,Yönetim Uygun Görürse Yapar.!


Başvuru Formunu Doldurup Bana Özel Mesaj Yollayın..
Saygılarımla...
İyi Forumlar. Thumbs-up

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#2
Güncel Yönetici Alımları Devam etmekte Arkadaşlar....

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi