• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Lise 2 mi zor yoksa ben mi çalışmıyorum.
#1
Sayısalım , sizde zorlandınız mı bilmiyorum fakat ben çok zorlanıyorum dersleri anlamakta çoğunu anlamıyorum. Fakat lise 1 de böyle degildi. Hocalardan kaynaklana bilir mi çünkü hocalarımız değişti . Abiler ablalar bir fikir lütfen.

Padişahım Smile Sultan dersem beni döver:
Efem <3

Yaşayan Mubişlerim:
Gıdık
Cingöz Smile
Ölen Mubişlerim:Bıdık <3 Şirin
Anna Maria <3 Gümüş [R.I.P] Güzel kuşlarım Sad
#2
Ben lise 2'de sınıfta kaldım ama derslerle ilgisi yoktu benim bıçaklanma mevzu falan oldu gidemedim ondan ama sana şunu söyleyeyim dersler çok basit şu an okulu bıraktığım için tekrar üniversite sınavına hazırlanıyorum sizin konuları tekrar görüyorum yani ve çok basitler sadece lisedeyken hayat çok laylaylom oluyor daha çocuk olduğundan akıllar başka yerde oluyor dersler çok kasıyormuş gibi geliyor aslında öyle bir şey yok çok kolay, eğer iyi bir üniversite istiyorsan hayattan soyutlan derslerine haldır haldır çalış, yok arkadaş okumaya niyetim yok dersen hayatını yaşa sakın liseyi kafana takma bunun orta noktasını bulmaya çalışırsan çok daha kötü oluyor ne hayattan zevk alıyorsun ne adam gibi okul puanın geliyor kendimden biliyorum.Çok uzun oldu be.

#3
ben anadolu lisesinde dil bölümü öğrencisiyim lise 2 yim ne olduysa bu sene çok kazık atmaya başladı hocalar Smile

SOKAK HAYVANLARI YÜZLERCE YILDIR VARLAR VE VAR OLACAKLAR !
#4
(26.03.2012, Saat:15:58)tibet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayısalım , sizde zorlandınız mı bilmiyorum fakat ben çok zorlanıyorum dersleri anlamakta çoğunu anlamıyorum. Fakat lise 1 de böyle degildi. Hocalardan kaynaklana bilir mi çünkü hocalarımız değişti . Abiler ablalar bir fikir lütfen.

Çalış kardeşim.Çalışanı Allah görür.Hocalarında mutlaka görücektir.Anlamadığın yerleri tekrar tekrar sor.Her şeyin mutlaka bir zorluğu vardır.Zorlukları çalışarak aşmak biz insanlar içindir.
Çalış gerisi kendiliğinden gelir...

#5
abicim lise 2 zor diyorsan üniversiteye hiç gitme. hele itü'de mühendislik hiç okuma. hayattan bezdim Acik-agizli-gulumseme sen biraz çalış lise hallolur. zor değil yani. sadece düzenli çalışmakla ilgili. yeni şeyler öğreneceksin. bunlar sana yabancı konular olacak. düzenli ders çalışıp bunları hazım etmen lazım. emin ol çalışınca çok kolay yaparsın. çalışmana rağmen yapamayacağın zamanlar üniversite yılları olacak. Acik-agizli-gulumseme daha bugün elektronik sınavından çıkmış biri olarak çok doluyum, konuşursam site kapanır Acik-agizli-gulumseme

  Beyfendi
 • Mutasyon : Pearl
 • Cinsiyet : Erkek
 • İsim : Reis
 • Doğum Tarihi : 18 Aralık 2011
#6
kardesim sayisal ogrencisinin temeli lise 2 dedir. polinom trigonometri falan filan derken senin yillarca ewrilip cevrilip karsina cikicak seylerin baslangicidir lise 2 dekiler. lise 2 yi temiz bir sekilde hallettin mi dierleri onun ustune bina edilir. calisinca her halukarda altindan kalkilabilicek konular ama merak etme.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi