• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuşlarımlarımdaki Birbirine Karşı ilgisizlik
#1
Cafer ve Senem i bugun dışarıya saldım Cafer çıkktı Senem çıkmadı Nazik bir şekidlde zormalamadan sıkmadan 2 avcumun arasına aldım dışarı çıkarttım, ve açtim avucumu öyle durdu sonundagötürdüm caferin ynına koydum sonra kafes üstünde yürüdüler Cafer uçtu Senem hiçç Bakmıyor bile Senem uçuyor Cafer bakmıyor Sad birbiri ile çok ilgisizler ne yapmam gerek Sad

Jako Papağanı = Yakup
#2
Kızışmaları için yem veriyor musun?Ama zaten kuşları bu yaşta eşleştirmen yanlış sana zaten uyarı gönderilmişti kuşları bu yaaşta eşleştirmen diye çünkü eşleşme yaşları uygun değil çok sabırsız davranmışsın.Bence ikisini ayrı kafeslere koy ve senemide eğit o sırada ki eğitimli bir çiftin olsun.
Sonra eşleşme yaşları geldiğinde ikisini büyük ve güzel bir kafese sal çiftleşsinler sende bol bol yavru al.Benim şahsi fikrim bu başka fikrini açıklamak isteyende olur tabi ki sende birinin ve ya çoğunluğun fikrine göre hareket et sonuçları gör.

#3
(31.12.2011, Saat:13:40)farukbas77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kızışmaları için yem veriyor musun?Ama zaten kuşları bu yaşta eşleştirmen yanlış sana zaten uyarı gönderilmişti kuşları bu yaaşta eşleştirmen diye çünkü eşleşme yaşları uygun değil çok sabırsız davranmışsın.Bence ikisini ayrı kafeslere koy ve senemide eğit o sırada ki eğitimli bir çiftin olsun.
Sonra eşleşme yaşları geldiğinde ikisini büyük ve güzel bir kafese sal çiftleşsinler sende bol bol yavru al.Benim şahsi fikrim bu başka fikrini açıklamak isteyende olur tabi ki sende birinin ve ya çoğunluğun fikrine göre hareket et sonuçları gör.

ben eşleşmleleri için aynı kafese koymadım bu yüzden kızıştırma yemleri vermiyorum fakat. birbiri ile çok ilgisizler Sad ben ona şaşıyorum .

Jako Papağanı = Yakup
#4
Normaldir.Çünkü onlar normalde de 1 yaşlarında eşleşiyorlar şimdi onlar birbirini arkadaş gibi görüyor.Anlarsın biz sadece arkadaşız tarzıAcik-agizli-gulumseme Sen bu yaşta birbirleriyle fazla ilgili olmalarını bekleme.Bu arada kuşları aldın ama doğru düzgün fotolarını göremedik.

#5
Şaşılacak bir şey yok ablacım alışma evresindeler hemen birbirlerine alışacaklar,beraber hareket edecekler diye bekleyemezsin.Onlara zaman ver Cafer evin sahibi Senem daha misafir ikiside ev sahibi olsunlar ondan sonra alışırlar.Sen çok acele ediyorsun ve kendini boşuna strese sokuyorsun..Forumda okuduğumuz konulara bak bir senede eş olmayan kuşları vardı arkadaşların Smile

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.

Fotoğraf Yüklemek İçin Tıklayın.!

Forum Kuralları
İlan Kuralları
Konu Açma Kuralları
#6
Evet hülya ablaya katılıyorum sabret biraz.SmileKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sultan papağanları birbirine alışır mı? dkokgoz 3 1,302 01.02.2015, Saat:18:45
Son Yorum: dkokgoz
  Yangınlara Karşı Alınacak Tedbirler Mücahit_ 3 760 01.06.2013, Saat:13:49
Son Yorum: Mücahit_
  Yavru Ayının Dağ Aslanına Karşı Verdiği Mücadele focust1 2 1,374 17.04.2013, Saat:21:50
Son Yorum: BgsKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi