• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kursak açma hareketini art arda yapma
#1
arkadaşlar, dişi papağanım arada bir de erkek papağanım kursak açma hareketini uzun uzun yapıyorlar sanki bişey takılmış gibi. 10 15 kere art arda yapıyorlar. bi sorun mu var yoksa normal mi bu kadar çok yapmaları???lutino dişi: zoe
pied erkek: fındık
#2
Kafesinizde kuş kumu var mı? Varsa yiyorlar mı gördünüz mü?

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.

Fotoğraf Yüklemek İçin Tıklayın.!

Forum Kuralları
İlan Kuralları
Konu Açma Kuralları
#3
evet var, erkek papağanın yediğini gördüm ama dişide denk gelmedim...

lutino dişi: zoe
pied erkek: fındık
#4
Yediklerini Hazmedemiyor Sanırım,Farklı neler veriyorsunuz...

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#5
farklı herhangi bir şey vermedim. zaten sadece ak, sarı, siyah ve kırmızı darıdan olan yemleri yiyorlar. dün çok dal darı yedi, ama dal darı yemeden öncesinde de bu hareketi üst üste çok yaptığını gördüm.

zaten bir garip bu dişi kuş, habire uyukluyor. çözemiyorum sorunun ne olduğunu. satın aldığımdan bu yana 1.5 ay geçti neredeyse tüyleri hala düzelmedi. yapmadığım şey kalmadı. bi türlü pürüzsüz, temiz tüy olmadı yani

lutino dişi: zoe
pied erkek: fındık
#6
aynı sorun benim ilk sultanımdada vardı uzun süre izledim ve sorunun cevabını buldum Acik-agizli-gulumseme vucudundan kopardıgı beyaz tuylerden pamuk gibi olan işte onları ağzında biraz dolaştırıp yuttuğunu gördum ve ondan sonra kusacakmış gibi oluyordu sizde biraz dikkat edin büyük ihtimalle aynı olay .

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi